Ruby - Brave Amazing Angel - Vlčí Doly ❤️ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Něžná, jemná a statečná psí dáma, veselá a hravá holčička hledá svoji vysněnou rodinu. Odhadem 5 let a 14kilo dokonalého štěstí. Ruby se nachází v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Ruby je na první pohled klidná a tichá fenečka. Když má ale příležitost, je to právě ona, kdo vybízí štěňata ke hře. Celý den běhá na zahradě, prozkoumává, co se od minula změnilo. Ráda jí, ráda si hraje s dalšími pejsky, ráda spí, miluje procházky a vlastně celý život.
Ruby se k nám dostala s národy na mléčné liště, se kterými dlouho bojovala. Nebyla by to ale Ruby, kdyby celou léčbou neprošla s nadhledem, jako by o nic nešlo. Teď už je v pořádku a těší se, až si bude moct užívat nový život ve své vlastní rodině.


Ruby hledá rodinu, se kterou bude moct vyrážet na procházky a výlety, jakmile budou nožičky vyběhané, s radostí ulehne do svého měkkého pelíšku a bude Vám tiše dělat společnost. Ráda pomůže s vařením, už odkoukala několik vyhllášených receptů, pomůže s přesazováním květin v záhoně, pohlídá prádlo na šňůře :). Ruby je miláček, uvidíte, že teprve až s ní dostane Váš život opravdu smysl.

Očkovaná, čipovaná, kastrovaná, odčervená, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Ruby půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 2.900 Kč. V případě zájmu o Ruby nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopcihttps://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Ruby, transparentní účet 2401354319 / 2010. Děkujeme :)