TESSA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 3 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Tessa a jsem pravá čistokrevná Pointří slečna s PP. Jsou mi 2 roky a moje krása je nepřehlédnutelná, stejně jako čistota a jemnost mojí duše. Od mala vyrůstám v milující rodině, ale zlá nemoc bohužel zavinila, že naše cesty se musí rozdělit a moje statečná panička mi musí najít nový a milující domov. Jsem zvyklá žít v domě se zahradou, se svou rodinou doma, mám psí kamarádku a s ostatními pejsky nemám vůbec problém. Jsem aktivní holka, co má ráda pohyb a ocením také podobně založené majitele. Nevadí mi děti, pokud jsou vychované a rozumné. Jsem citlivá a jemná, vděčná za vaši lásku a laskavé zacházení, budu s vámi věrně sdílet rodinnou pohodu, výlety, sport, lenošení na gauči i cestování. Vaše Tessa"

Tessa je čistokrevný Anglický pointr, jsou jí dva roky a je to překrásné ušlechtilé stvoření. Z důvodu závažné nemoci majitelky ji hledáme nový vhodný domov, s ideálními podmínkami, ale především u hodných, vlídných lidí, kteří se jí budou hodně věnovat a budou na ni mít dostatek času. Tessa nikdy nebyla lovecky vedená, je spíše právoplatným členem lidské smečky s aktivním vyžitím. Je naučená přivolání na loveckou píšťalku, ovládá základní poslušnost a povely. Tessa je velmi hodná a přátelská holka, s pejsky se snese, je spíše submisivní a k cizím lidem zpočátku rezervovaná, zdrženlivá. Ovšem je to úžasná a milá fenečka, jemné a citlivé povahy, je vděčná za vlídné slovo a laskavé zacházení, úžasná a milující parťačka pro fajn lidi. Je šikovná a učenlivá, bude radost s ní pracovat na nových dovednostech i sportování.
Hledáme pro ni vhodnou rodinu, pouze do domu se zahradou, s bydlením jen doma s lidmi. Vyrovnaného hodného psího kamaráda uvítá, rozumné a hodné děti nevadí. Potřebuje dostatek aktivního vyžití, zaměstnat tělo i mysl, hodně lásky a porozumění, klidné harmonické prostředí.
Tessa je odčervená, čipovaná, tetovaná, kompletně vakcinovaná s Pet pasem, kastrovaná.
Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, Dočasky De De z.s. Kladno. Návštěvu, seznámení zprostředkuji.
Info o vás, jako o potencionálních páníčcích pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705

Za fotečky děkujeme Gabriela Pausa