TERINKA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

15 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 15 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Když je vám skoro 14 let a celý život máte svého milujícího páníčka, nenapadne vás, že by mohlo být cokoli ještě jinak. jenže mě potkal osud spousty pejsků a můj páníček odešel navždy dřív než já. Jmenuji se Terinka a jsem překrásná jezevčí holčička, maličká a sladká, vážím 6 kilo. Pár nocí jsem proplakala v útulku, ale přijel si pro mě strejda z Dočasek a bydlím teď s ním. První noc i den jsem plakala, ale strejda je hrozně fajn, takže smutek jsem zahodila a čekáme spolu na zázrak pro mě. Jsem mini holčička a všude se vejdu, jsem hodná a doma vzorná, také jsem docela zvědavá a venku se o vše zajímám, na vodítku chodím ukázkově, dokonce jsem se strejdou zvládla i vyjížďky s koňma a do starého železa rozhodně nepatřím.
Hledám hodnou paničku či páníčka, klidně i dalšími pejsky, snesu se všemi a ráda bych dožila někde v klidu a lásce s laskavými lidmi. Vaše Terinka"

Terinka je jezevčí 14ti letá holčika, malinká a hodná holka. Po smrti majitele truchlila pár dní v útulku, přijela k nám smutná, ale další dny už si krásně zvykla, není s ní žádná potíž. Je to fajn pohodová fenečka, ráda chodí ven, je čilá a moc šikovná. Se všemi pejsky se snese, může bydlet i s dalšími zvířátky. Respektuje svůj pelíšek, kde tráví většinu dne, kdy jste doma, občas si přijde pro pohlazení a pomazlí se. Je velice nenáročná a všude jí můžete vzít i s sebou, cestování jí nevadí. Venku je to zvědavka a zvídavá všudybylka, doma hodný andílek, když si pár dní zvykne, vydrží sama, nic neničí a neštěká. Bude vděčná za každé vlídné slovo a laskavé zacházení, hledáme pro ni klidný a milující domov. 
Terinka je sice psí babička, ale nikdo, ani veterináři by jí její věk nehádali, nad jejími 14 lety se všichni podivují a dle jejího průkazu, je skutečně 14ti letá. Je zdravá, podstoupí jen odstranění zanícené mazové žlázy na zádech, kterou si rozlízala. 
Terinka je odčervená, čipovaná, kastrovaná, kompletně očkovaná, do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Dočasky De De z.s.Praha, návštěva možná po dohodě v dočasné péči, info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705
Děkujeme za fotky Nikol Štrosová