Cyr - mazlivý ovčák - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 5 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouchalka - dobrovolníci

Podrobný popis

Cyr :) je jeden z těch německých ovčáků, kteří jsou zcela nevhodní na hlídání, je to prostě vítací mazel a neohlídá Vám vůbec nic. Ale zahrne Vás láskou, protože miluje lidi. Je to přátelský a akční divoch, který si užívá, že se mu někdo věnuje.

Je to asi čtyři roky starý klučík, byl hubený, nic moc opečovávaný. Asi byl někde na dvoře bez lidské pozornosti, a proto po ní tak touží. Poté byl v adopci, kde to ale nebylo to pravé, s rodinou si nesedli a tak se k nám vrátil.

Je to v celku poslušný klučík a s dostatkem pozornosti a pohybu to s ním vše půjde hladce, ale samozřejmě péči a výchovu potřebuje! Moc rád spolupracuje s člověkem a učí se plnit všechna lidská přání.

Fenky bude mít až na výjimky rád, ale jiné psy ani zvířata ne. Dovede je pod zkušenou rukou ignorovat, ale rád je mít nebude. Pro jeho aktivnost se hodí až k větším dětem. Ideálně na zahradu, ale asi by si zvykl i na byt, ale vše by pro něj bylo nové.

V případě zájmu o pejska, pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi Vám o pejskovi napíšeme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme či poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově.

Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně v útulku nebo telefonicky:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA

Na Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon přímo do útulku na ošetřovatele: 739 433 776 (volejte v době 10:00 - 16:00)