Shelby - mazel i trdýlko - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouchalka - dobrovolníci

Podrobný popis

Shelby :) je svalnatý, energický a bláznivý miláček. Je to tři roky starý kříženec pitbula. Původně byl asi v roce adoptovaný z nějaké útulku v Praze, tedy už je v útulku podruhé. Je to uličník a trdýlko, který má moc rád lidi. Je plný vrtivé energie, touhy po pohybu a akci. Když si hraje s lidmi, občas z lásky štípe a okusuje, proto se nehodí k dětem ani starším lidem. Potřebuje naopak akční rodinu, která by se s ním věnovala sportům, trekování a plně ho zaměstnala.

Když se nudí, má tendence se zabavit kousáním čehokoliv, co najde, proto opravdu potřebuje zaměstnat. Když má Shelby pohyb a pravidla, je to úžasný pes. Jen potřebuje správné vedení. Základy poslušnosti má velmi dobré, stačí s ním jen trénovat.

Vhodný do bytu i na zahradu s vysokým plotem. Mohl by i do domácnosti s fenečkou, které má rád. Bohužel však nemá rád jiné samce, s těmi nevychází doma, ani na procházce. Dokáže si zvyknout i na jiné zvíře v domácnosti (byl zvyklý na kočku), ale když narazí na nějakou venku, šel by jí zakousnout. Bylo by tedy třeba ho se zvířaty doma dobře a bezpečně seznámit, aby si na ně zvykl, jako na součást smečky.

 

V případě zájmu o pejska, pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi Vám o pejskovi napíšeme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme či poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově.

 

Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně v útulku nebo telefonicky:

 

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA

Na Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

 

Telefon přímo do útulku na ošetřovatele: 739 433 776 (volejte v době 10:00 - 16:00)