RUBY - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 3 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Ruby a jsem dlouhá špagetka jezevčího typu. Jsou mi dva roky, jsem krásná a božská holčička. Hledám své štěstí, nový úžasný domov a milující páníčky, se kterými budu šťastná a spokojená celý život. Jsem moc hodná a milá, mírné povahy, moc ráda se mazlím a nevadí mi ostatní pejsci ani fenky. Doma vydržím sama, chvilku si za dveřma popláču, ale pak čekám,až se vrátíte. Uvítám domeček se zahrádkou, kde nebudu muset běhat do schodů, protože mám kraťoučké nožky a schody jezevčíkům nesvědčí. Hledám pohodové klidné páníčky s velkým srdcem, harmonické prostředí, kde se budeme mít všichni rádi, vaše Ruby "

Rubynka je úžasná a moc hodná fenečka, jsou jí 2 roky a je to kříženka jezevčíka, malého vzrůstu. Byla zvyklá bydlet v bytě s paničkou, ale díky její nemoci se dostala k nám. je to moc milá a spíše submisivní fenka, přátelské a naprosto nekonfliktní povahy. Má ráda ostatní pejsky a jistě by i doma byla ráda za hodnou psí kamarádku. Je čistotná, doma vzorná, nic neničí a vydrží sama, jen zpočátku po vašem odchodu si zakňourá. Ráda se mazlí, lidi miluje, v nových neznámých situacích působí bojácně, např. při manipulaci, stříhání drápků apod., ale postupně se s vším seznamuje a učí se.
Za pamlsek panáčkuje, je učenlivá a moc šikovná. Hledáme pro ni milující rodinku, ideálně v domku se zahrádkou, ale bydlet může i v bytě, psí kamarády uvítá. Roby je andílek s velkým srdíčkem a čistou duší.
Je odčervená, čipovaná, očkovaná, kastrovaná. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, Dočasky De De z.s. Děčín. Návštěva možná po dohodě s dočaskářkou Jaruškou na tel : 733 778 985.
Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705