Flek - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

17 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 17 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

"Celý život zkažený, řetěz, prázdnota. Mí lidé žili uvnitř, já venku. Vůbec jsem nevěděl, jaké to je být milován, mít pozornost, žít v teple domova. Říkal jsem si, proč já, proč jsem nedostal tu šanci poznat to krásné, jako ostatní psi? Teď, na stará kolena, se mi ta možnost naskytla. Nevím, zda se ještě dočkám, ale dostal jsem NADĚJI. Páni se odstěhovali, zůstal jsem u opuštěného domu, odkud jsem se putoval do azylu. Mají mě tu sice rádi, ale není to to, co bych si přál. Tolik prosím alespoň na pár posledních let, dejte mi poznat to, po čem tolik toužím."

Flek čeká v útulku Bona, Kozly u České Lípy, který byl tak hodný a Fleka přijal do péče. Volejte tedy přímo útulku na 736 271 294 nebo 487 824 371. Protože Fleka řešil náš spolek Psí senioři v nouzi, nabízíme DOŽIVOTNÍ KRMENÍ A POMOC S ÚHRADOU VETERINY.

Kopírujeme popis útulku - Fleka jsme přijali od lidí, kterým nebyl jeho osud lhostejný. Míval své páníčky, které miloval, ale ti se odstěhovali a Fleka nechali přivázaného na řetězu u boudy. Flekovi je 13let a je to kříženec většího plemene. Je to psí dědulka, ale stále plný života a chuti žít. Je to velice vyrovnaný pes, který je společenský, radostný a milující. Flek už je samozřejmě k jeho věku klidnější, pohybu už taky moc nepotřebuje, přesto procházky má rád a užívá si je. Flek není konfliktní, ale raději ho doporučujeme do rodiny, kde je spíše jen psí holka, kočky mu nevadí. Flekovi by bylo dobře u lidí, kde by ho měli rádi a brali by ho jako součást rodiny. Dá ještě někdo tomuto pejskovi zasloužený domov plný lásky?