CHUPPA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popisRádi bychom vám představili další dvě fenečky bígla - beagle, které máme v naší organizaci k adopci. Upozorňujeme, že jsou holky v dočasné péči u Plzně a tam za nimi případný zájemce pojede na NĚKOLIK opakovaných seznamovacích návštěv. 

Holky jsou cca rok a půl staré a obě pochází z opravdu špatných podmínek. Po příjezdu do dočasné péče teprve začaly objevovat svět. Vše pro ně bylo nové - tráva, vítr, vodítko, postel, gauč, hygienické návyky… Ale na lepší si pes zvyká rychle, takže dnes už s většinou novinek nemají problém. I když na nové věci jsou stále bázlivější a ne vždy to s tou hygienou vyjde. Obě budou potřebovat ještě dostatek trpělivosti, aby z nich byly nejlepší a nejvěrnější psí společnice na světě. 

Chuppa je bíglem každým coulem, ale její socializace je opravdu zanedbaná. Než přešla do naší péče, neznala prakticky vůbec nic. Což se v ní zatím stále drží a je potřeba počítat s tím, že si bude hůře zvykat na nové věci. Někdy jí k neštěstí stačí i jinak zaparkované auto před domem a to pak ohlašuje vytrvalým štěkovat. Tuhle svoji vyplašenost ale kompenzuje láskou k lidem a i ke psům. Jinak je to vcelku poslušná holka, která za piškot udělá cokoliv. Děti ji trochu děsí, ale neublížila by jim. S kočičkami vyzkoušeno - má tendence je prohánět. Na vodítku umí, čistotnost se učí. 

Horalka - informace v dalším inzerátu. 

Obě fenečky absolovovaly víkendové setkání našeho spolku, kde prokázaly starou bíglí pravdu. Čím více psů, tím se cítili lépe. V případě obou feneček bychom preferovali v rodině již vychovaného pejska, který by Chuppe nebo Horalce byl průvodcem v novém světě.

Do adopce půjde fenka odčervená, odblešená, očkovaná, čipovaná a s podmínkou kastrace.

‼️O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené.‼️ 

Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení. :-)

Za fotografie děkujeme Luccicek - psí fotografka.