HORALKA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Rádi bychom vám představili další dvě fenečky bígla - beagle, které máme v naší organizaci k adopci. Upozorňujeme, že jsou holky v dočasné péči u Plzně a tam za nimi případný zájemce pojede na NĚKOLIK opakovaných seznamovacích návštěv.

Holky jsou cca rok a půl staré a obě pochází z opravdu špatných podmínek. Po příjezdu do dočasné péče teprve začaly objevovat svět. Vše pro ně bylo nové - tráva, vítr, vodítko, postel, gauč, hygienické návyky… Ale na lepší si pes zvyká rychle, takže dnes už s většinou novinek nemají problém. I když na nové věci jsou stále bázlivější a ne vždy to s tou hygienou vyjde. Obě budou potřebovat ještě dostatek trpělivosti, aby z nich byly nejlepší a nejvěrnější psí společnice na světě.

Horalka je jen o necelý měsíc mladší než Chuppa. Je sice méně odvážná, než její "ségra" Chuppa, ale o to je klidnější. Nejraději se válí na gauči nebo v posteli. Tam se cítí nejlépe a je nejmazlivější. Kočičky nevadí, nevšímá si jich. Má strach procházet dveřmi a také z nových lidí, ale když si na lidi zvykne, tak je miluje, jak jen bígl může.

Chuppa - informace jsou v dalším inzerátu. 

Obě fenečky absolovovaly víkendové setkání našeho spolku, kde prokázaly starou bíglí pravdu. Čím více psů, tím se cítili lépe. V případě obou feneček bychom preferovali v rodině již vychovaného pejska, který by Chuppe nebo Horalce byl průvodcem v novém světě.

K vidění v dočasné péči u Plzně. Zájemce o adopci MUSÍ počítat s opakovanými seznamovacími návštěvami!

Do adopce půjde fenka odčervená, odblešená, očkovaná, čipovaná a s podmínkou kastrace.

‼️O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené.‼️

Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení. :-)

Za fotografie děkujeme Luccicek - psí fotografka. <3