BADÍK - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 5 Icon: Malý (do 30 cm)
Čivava
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" I já jsem zažil otřesné množírenské praktiky, život v kleci, ve tmě, bez zájmu, lásky a mazlení. Když nás vysvobodiili, bál jsem se a krčil v koutě, neuměl jsem nic, ale to je všechno jinak. Bydlím u tety, která ze mě udělala pejska, pejska se smutnou minulostí, ale momentálně milujícího a spokojeného. Jmenuji se Badíček a bude mi kolem 5 - 6 let, jsem maličký, mám do 4 kil a toužím po paničce, její náruči, vlídném slově a spoustě dalších šťastných let. "

Badíček je čivaváček z množírny, který po příjezdu neznal vůbec nic. Bál se a i zoubky ukázal, nevěřil nám, že bude dobře. U tety Lenky se z něj stal maličký pohodový pejsek, který miluje svojí paničku a nic jiného nepotřebuje. Je to mazlíček a miláček, ovšem na nové lidičky si bude muset zvyknout, tak jako na Lenku. Chodí ven, zvládá procházky, výlety, cestování. Cizích lidí se bojí, je to malý závisláček a žárliveček. V dočasce bydlí s několika pejsky, doma by byl moc rád za stejně velkou kámošku, nebo kámoše (lépe fenku)
Nehodí se k dětem, hledáme pro něj klidné laskavé prostředí, trpělivé páníčky, co mají zkušenost s pejsky z množíren. Doma řásí s pejsky, ale spinká v postýlce s paničkou, hodí se do bytu v méně frekventovanějším prostředí nebo domku se zahrádkou.
Badíček je odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný, s ošetřením zubního kamene. Jako většina pejsků z množíren má kolenní dysplazii, neřešitelnou operačně, nicméně stačí mu udržet váhu, nemá s tím žádný problém při chůzi.
Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a uhradě adopčního poplatku, návštěva možná po dohodě s Lenkou, Dočasky De De z.s. Praha. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cuz, nebo tel : 602259705