BOB - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

Jmenuji se Bobeš a jsou mi 2 roky, jsem čokoládový 11ti kilový kluk, střapatý úžasňák, co miluje nade vše své lidičky. V Dočaskách jsem nový, chvilku jsem se rozkoukával, vše bylo pro mě nové, ale je ze mě to nejdokonalejší mazlivé zlato pod sluncem, zkrátka jsem Pan božský, krásný a hodně učenlivý šikula. Mám obrovský apetit a teta mě musí trochu hlídat, slupnul bych vše, co najdu a to se nesmí. Doma jsem čistotný, miluju fenečky a ostatní zvířátka doma mi vůbec nevadí, psí kluky po seznámení dle situace akceptuji též. Umím základní povely, za pamlsek, či podrbání udělám téměř cokoli, na vodítku chodím hezky, procházky mám moc rád. Nejsem žádný sportovní rekordman, spíš jsem gaučový mazlík a klidnější milující stvoření. Hledám ty nejlepší páníčky na světě, kteří mě budou mít rádi a budou se mnou trávit, co nejvíce času. Váš Bobeš"

Bobeš je mladý menší kříženec, s překrásnýma čokoládovýma očima i kožíškem. Přijel k nám od majitelům, kterým se nekontrolovaně namnožili pejsci. Bobeš je úplný miláček rodiny, je klidnější hodný a velmi přátelský, zpočátku se trochu bál neznámého, ale to ho velmi rychle přešlo. Nejraději se mazlí a užívá si přítomnosti páníčků, chce být stále s vámi, nerad je sám, o samotě by plakal, proto se nehodí do bytu, kde by trávil delší dobu sám. Bude rád za psí kamarádku, na kterou byl zvyklý i v původní rodině, je oddaný a věrný svému člověku a vděčný za každou vaši pozornost a pohlazení.
Venku mu vadí cyklisti a běžci, na tom je potřeba pracovat. Hledáme pro něj rodinu snů, ideálně v domku se zahradou, rodinku stabilní a zodpovědnou. Je to úžasný kamarád a veselý kluk, kterého si každý zamiluje.
Bobeš je odčervený, odblešený, kastrovaný, čipovaný, vakcinovaný. Podstoupil jako téměř všichni naši pejsci RTG kyčlí, kde má jednostrannou vrozenou dysplazii, což malým pejskům vetšinou celoživotně nečiní žádný problém, pokud se jim udrží váha.
V opačném případě mu kdykoli za jeho života zajistíme bezplatně operaci v Praze.
Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku,. Dočasky De De z.s. Praha - Říčany. Návštěva možná po dohodě s dočaskářkou Klárou, info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz
nebo tel : 602 259 705