DEX - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

5.6.2019 - BOHUŽEL DEX SE PO 4 MĚSÍCÍCH VRACÍ Z ADOPCE, ZAČAL PŘEVYŠOVAT SVÉ PÁNY. KOLIKÁTÁ ZMĚNA ZA CELÝ JEHO ŽIVOT? :-( PROSÍME, SDÍLEJTE,NA DEXE TI PRAVÍ URČITĚ NĚKDE ČEKAJÍ.

Jsem Dex, 17 kg, cca 7 let, x německého ovčáka. Jsem bezdomovcem už 4 a půl roku! Vystřídal jsem několik míst, mám za sebou i pobyt v kotci, kde jsem opravdu trpěl. Je mi hrozně, ta nejistota, s každou změnou jsem na tom hůře. Nejsem malý jako jorkšír, líbivý jako retrívr, ale nemohu za to. Nejsem pes pro každého, jsem totiž originál, který čeká na ty pravé. Vím, že existujete. Otevřete své srdce a jednejte jím… prosím…

Jsem rád venku v pohybu, ale zároveň v teple domova. Hygienické návyky mám 100%, neničím, neštěkám, vydržím i o samotě. Poslouchám, vím, co je to místo, sedni, nesmíš, zůstaň, ke mně. Na vodítku umím, procházky miluji, stejně tak jakékoli další dovádění. Když je třeba rychlého vyvenčení, stačí mi i zahrada.

Snesu psy i feny, mohl bych i ke kočkám, k dětem ne.

Hledám domov pouze s přístupem dovnitř, u pánů zkušených, autoritativních, důsledných, kteří mi nastaví řád a nepovolí, kteří ze mě neudělají člověka, ale budu stále psem. Pak budu skvělým parťákem.

Jsem kastrovaný, čipovaný, očkovaný, odčervený, zdravotně v pořádku. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Při adopci mějte vlastní obojek a vodítko.

Volejte na 776 666 258, spolek Psí senioři v nouzi, z.s., Chrást, okres Nymburk.