KENJI - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Ani nevím, jak jsem se tam dostal, ale skončil jsem v jednom útulku a nikdo si pro mě nepřišel. Jmenuji se Kenji a je mi 1 rok. Takovýho úžasňáka, jako jsem já, jen těžko najdete, jsem totiž dokonalý milující kámoš. Jsem středně velký kříženec, možná labradora a nějakého ohaře, kdo ví, každopádně jsem naprostý pohodář a veselý kluk pro fajn rodinku, která mě přijme do své lidské smečky. Miluju lidi, pejsky a rád dovádím na zahradě, jsem aktivní sportovní typ, ovšem u telky si s vámi zalenoším rád. Mám kolem 20 kilo a jsem věčně vysmátý a natěšený na každou zábavu i hry.
Chybí - li vám skvělý přítel a mazlivec v jednom, přijeďte se seznámit, budu se moc těšit, váš Kenji"

Kenji je roční pejsek středni velikosti. Je to neustale dobre naladeny pohodar, ktery miluje lidi, deti, kazdou minutu si uziva zivota a je nadšen z vaší lásky a pozornosti. S jinymi pejsky vychazi vyborne, v docasce je s fenkou a jsou nejvetsi kamosi. Miluje plavani a pohyb, základní povely ovlada vyborne, je to mlady pes, tak se hodne rychle uci. Ma vyrovnanou povahu, neni dominantni ani prehnane bojacny, proste veselý a zdrave sebevedomy. Kenji bude nejlepsim partakem pro zivot idealne nejakym aktivnejsim lidem, kteri mu zajisti pohyb - byl by to dobry pes pro canicross, agility nebo lovecke discipliny, zkratka tam, kde se uzije jeho nezmerna energie. Ale ackoli je to takto aktivni pes, umi se rychle uklidnit, sedne si k vam a bude se na vas divat s velikou laskou. Pokud ho pustite na gauc, což má rád, rozhodne tim nepohrdne, polozi si na vas hlavicku a je nejstastnejsi pes na svete. Doma vydrzi sam, nesteka, neknuci, ani nic nenici, umi jezdit autem, není určen na venkovní pobyt k boudě, pouze domů ke své rodině.
Kenji je odčervený, čipovaný, kastrovaný, bude vakcinován. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, návštěva možná po dohodě s dočaskářkou Terezou. Info o vás pište na mail: dipu@seznam,cz, tel : 602 259 705