Lucky, 3,8 kg - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

15 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 15 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

13.6. 2019 - AKTUALIZACE - Z Luckyho je skvělý pejsek, veselý, legrační, poslušný. Chodí na přivolání, ví, co je "na místo". A je opravdu obrovský mazlík. Testy moči má již v pořádku, antibiotika zabrala. Je připraven jít domů :-)

Jsem Lucky, jorkšír, 3,8 kg, 11 let. Můj život byl plný změn – v pěti letech jsem byl adoptován, po dalších pěti letech panička zemřela, tak jsem skončil u příbuzných, odkud jsem musel po roce pryč, z důvodu stěhování. Tak jsem se dostal do dočasné péče. Uff, bylo toho na mě moc.. Už bych chtěl najít svůj klid, jistotu. Prosím, dejte mi domov.

Jsem aktivní, velmi mazlivý, pusinkující vrtiocásek, prdloušek miluji lidskou pozornost. Hygienické návyky mám 100%, neničím. Na vodítku umím, v autě jsem roztěkaný, ale se správným přístupem se po chvíli uklidním. Zprvu jsem byl ze všeho neznámého nervózní, oháněl jsem se při manipulaci, to samé na psy. Jsem ale velmi vnímavý, učenlivý, trvalo mi jen dva dny a pochopil jsem, že utírání paciček a koupání je fajn, že psi a feny jsou kámoši (teď jich mám šest). V dočasné péči se mnou již není problém.

Mohu pouze k rozumným dětem, k rozumným psům a fenám. Domov hledám v domku s přístupem dovnitř, v bytě jen v případě, že nebudu sám - i když se dám hezky usměrnit, o samotě mohu plakat.

Jsem kastrovaný, čipovaný, očkování mě čeká, odčervený, odblešený, o pár zoubků jsem přišel. Srdce mám v pořádku, krevní testy také. Mám lehce zúženou průdušnici, je třeba pouze dodržovat několik opatření – ne prašné prostředí, apod. Více vám mí dočasní páni řeknou telefonicky.

Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Volejte na 776 666 258, Chrást (okres Nymburk, 30 km od Prahy), Psí senioři v nouzi, z.s.