Maxwell - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

9 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 9 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: o.s. Buldočí naděje

Podrobný popis

Max byl v dočasné péči, pak v adopci, z té se vrátil zpět do dočasné péče. S jeho dočasnou paničkou jsme se domluvili, že protože už Max opravdu potřebuje opravďácký domov, převezmeme jej pod OSBN a spolu s vámi nějakého toho super páníčka najdeme. Co říkáte?

Max je napůl buldoček, napůl kdovíco. Příroda si ale pohrála a tak trochu vypadá jako malá americká akita, možná malá hyena, no prostě - vypadá jako pes vašich snů. Pravého buldočka v sobě ale nezapře: je zvídavý, tvrdohlavý, chytrý, je zkrátka boží. I přesto za svůj život vystřídal už několik pánů. O jeho historii víme jen to, že žil u boudy, pak cestoval do dočasky, odtud do adopce a teď je u nás. Nechová se ale jako pes od boudy, možná už měl majitele dřív. A podle toho to taky vypadá - Max se rychle váže a je nadšený z každého podnětu, který mu jeho páníček dá. Proto pro něj hledáme nejlépe mladou aktivní rodinu, která s ním bude trávit spoustu času, ať už venku nebo doma. Určitě by se hodil na psí sporty, je chytrý a zároveň nadšený do jakéhokoliv pohybu.

Max je zdravý ani ne dvouletý fešák, má kupírovaný ocas. Zatím se jeví, že nemá problém se psy - s fenkami je úplně v pohodě, se psy je potřeba hlídat situaci, podle bývalé dočasné paničky se navolno snáší se všemi, kteří nevyvolávají šarvátky. My ovšem hledáme takovou rodinu, která Maxe navolno na neoploceném pozemku pouštět nebude. Má útěkářské sklony - i proto byl vrácen z adopce. Nechce od svého páníčka utéct, jakmile se ale začne nudit (což je prakticky okamžitě), prostě si hledá jiný podnět. 

Max je rozhodně pes postelový, na zahrádku se nehodí.
Líbí se vám? Nebo víte o někom, kdo touží po buldočkovi v těle sportovce? Volejte prosím osbn na 737 752 811.

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.603907159718988.1073741934.268352836607757&type=3