Sally + Žofka + Ťapka + Mája + Sindy - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Rotvajler
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Srdcem pro psy

Podrobný popis

Prosím o sdílení a pomoci s hledáním umístění kříženců Dobrmanů a RTW. Aktuálně se tam nachází cca 15 psů a z toho hledá 6 fenek akutně umístění (útulek, spolek, rodina) . Fenky jsou ve věku 1-3 let. Většinou jsou snášenlivé, ale jedna fenka je značně dominantnějsí a vyvolává konflikty. Někteří jsou na volno, jiní v kotci . Veterina 0.  Snášenlivost kočky ani deti nevíme , ale veština jsou pouze odrostlá štěňata a nemyslím si, že by ublížili. Nachází se na Frýdlantsku . 

 

Teď více k Holkám jednotlivě

 

Saly - cca 3 roky, více do RTW, bílá naprsenka, focena v kotci. Saly je dominantnejší a potřebuje zkušenou ruku, nejlépe bez psů, ale hlavně bez fen. Saly nedoporučuji ani k dětem 

 

Žofka - cca 1,5 roku stará x RTW, focena v kotci se Saly. Žofku jsem byla rozhodnuta dnes odvézt, i když jsem neměla ponětí kam s ní... má dokonalý pohled, miluje mazlení a člověka si vysloveně chytne packami, aby už jí nikam neutekl ... z vodítka  i obojku má ale obrovskou paniku a skoro se nám oběsila

 

Ťapka - cca 1 rok stará,  dobrman x rtw  , focena v kotci a zavěšená na kleci. Kontaktní , nechá se pohladit , aktivní, potřebuje dobre zabezpečeny kotec nebo v byte. Šplhá více než dobře . 

 

Mája - cca 1, rok stará, dobrman x rtw , focena v kotci sama.  Velmi bazlivá , bojí se kontaktu, ale miloučká

 

Sindy - cca 4 roky stará , x dobrman , focena na volno . Fenky si vybírá, je také oddělena , k lidem milá a přátelská 

 

Původně jsem dnes jela křížence pouze nafotit, zjistit situaci, povahy a pokusit se najít dočasky. Nic méně, jedna kříženka dobrmana nakonec stejně skončila v autě. Chtěla jsem odvézt i Žofku a za cesty zpět se pokusit sehnat místo, ale Žofka reagovala na smyčku ještě mnohem hůře, než první fenka a nepovedlo se jí dostat do auta . Nebyla jsem dnes vybavena obojky , košíky, natož kšíry. 

 

Všechny holky jsou milé, nejsou agresivní , jen jsou nesocializované a velmi bázlivé. Je potřeba dvojí jištění a nejlépe náhubek. Fenka, kterou jsme dnes přivezli ze stresu kadila po malých částech skoro 2 hodiny v kuse . Nyní je po koupeli, najedená a zjišťuje, že jí nikdo neublíží..

 

Všechny půjdou domu pod podmínkou kastrace a podpisu smlouvy!