Žofinka, nenáročná babička - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

16 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 16 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Žofinka, fenka krysaříka, 4 kg, cca 12 let. Před více jak 2 lety mě nalezli, vyhozenou jako kus hadru. Co se přesně stalo nevím, jen…Bylo hrozné skončit na ulici, bez domova. Tak jsem se dostala do azylu, nyní čekám v dočasné péči. Mám už svůj věk a beru léky, i přesto moc doufám, že najdu teplý pelíšek, milující pánečky s velkým srdcem, kteří mi dají dožít krásné stáří. Prosím…Budete to právě Vy?

Jsem velmi nenáročná, buď běhám na zahrádce, nebo spinkám pod dekou tak, že nejsem vidět :-) Ale když cítím nějakou dobrotu, venku jsem hned :-) Nejsem vyloženě mazlící, ale ráda se tulím, nechám se nosit. Na vodítku umím, ale pokud mám zahrádku, procházky nevyžaduji. Hygienu dodržuji, neničím, nejsem hlučná. U utírání tlapiček jsem hodná, některá další manipulace se mi nelíbí, ale vepředu mám jen jeden zoubek, kterým vám neublížím.

Jakéhokoli zvířecího kamaráda uvítám (včetně těch kočičích), jsem bezkonfliktní. Mohu i ke starším lidem, starším dětem, do bytu i do domku s přístupem dovnitř.

Jsem kastrovaná, čipovaná, očkovaná, odčervená, odblešená. Mám Cushingův syndrom, beru léky, které stojí cca 30 Kč/den. Projevuje se u mě pouze nekvalitní srstí a lehce nafouklým bříškem. Mám slabý šelest na srdci, na který léky není třeba brát. Zoubků už také moc nemám, ale jím dobře :-) Za několik měsíců je doporučené odstranění tříselné kýly, operaci může uhradit spolek Psí senioři v nouzi, z.s., v jehož péči jsem.

Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Volejte na 776 666 258, Chrást (okres Nymburk, 30 km od Prahy).