Laurasie - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Pes pro život

Podrobný popis

AKTUALIZACE: Laurasinka stále marně hledá svoje milující DOMA.

Pro Laurisku hledáme domov bez dětí, bez kočiček, domeček se zahrádkou-volný pohyb domu ven a psím kamarádem. Spinkání a hlavní pelíšek určitě doma pokud né v posteli, alespoň s možností mít pelíšek u postele. Do kotce či k boudě naprosto nevhodná. Laurasinka potřebuje lásku, péči a důvěru v lidi.

Více na našich fcb stránkách odkaz níže. V případě zájmu nám prosím pište zásadně přes naše fcb stránky. Děkujeme.

 

AKTUALIZACE: Gondička nám odjela do nového domova a Laurasinka stále domov hledá.

 

AKTUALIZACE: Gondwanka a Laurasinka HLEDAJÍ DOMOV. Zatím se snažíme najít domov společný, ale jelikož holčičky na sebe nejsou až tak vázané, může být domov i samostatný pro každou zvlášť. Ovšem byli bychom rádi za společné umístění. Téměř 11ti měsíční holčičky, obě kastrované, plně očkované, čipované, ošetřené proti vnějším i vnitřním parazitům , kříženci kříženců s momentální váhou Gondi-černá15kg, Lauri-bílá 9kg. Obě holčičky jsou velice hodné a vděčné. Gondi je živější s pejsky hravější a celkově akčnější, v noci spinká přitulená v posteli a přes den o ní téměř nevíte, jelikož si stále hraje s něčím s někým, běhá po zahradě a užívá si to. Lauri je klidnější a více tíhne k člověku. Ať se hnete kamkoliv, Lauri jde s vámi a stále vám leží u nohou. S pejsky si také hraje, ale nijak zvlášť je nevyžaduje. V noci se přijde do postele pomazlit, ale pak si odchází lehnout o kus dál. Obě holčičky toho moc neumí, vlastně neumí nic. Hygienické návyky 100%. Venku na procházce se Laurinka drží u člověka a Gondička lítá v poli a honí motýli. Celkově se jeví tak, že žijí sice po boku člověka, ale v podstatě samostatně. Potřebují opravdu lásku, péči a jistotu, že někam patří, že je jejich panička/páníček miluje a nikdy je neopustí. Hledáme opravdu zodpovědné páníčky pro které budou holčičky členové rodiny a budou hýčkané. Pokud máte o princezny zájem, napište nám prosím do zprávy. Nacházejí se v Roudném-České Budějovice.------------------------------------------------------------------------------------------------------ AKTUALIZACE: Kdo z vás pamatuje holčičky z loňského září? Gondwana a Laurasie jsou zpět u nás :-( Holčičky jsou úplně jiné než si je pamatuji, nemyslím vzhledově, ale povahově. Snad je to jen tím stresem ze všeho. Jsem z toho velice nešťastná, ale co můžu dělat. Holt se vybrečet, vynadávat a bojovat znovu dál a dál. Jinou možnost nemám. Beru to jako vlastní chybu, jelikož domov jsem schválila já. To já jsem je poslala pryč s těžkým srdcem se s nimi loučila a s důvěrou v milující a trvalý domov věřila. Je to velké zklamání a bezmoc, když se vám pejsci vrátí a nechápou proč, proč museli jít pryč, co udělali, neví co se děje. Tak strašně je mi to líto, kvůli nim a nevím jak jim to vynahradit. Nu což, momentálně musíme doléčit Gondwanku, vzpamatovat se, obrnit se nervama a opět všechno znovu, hledat jim domov, nějakým způsobem přijít na to, který je nejlepší a žít s hrůzou, zda bude vše jak být má. Osvojitelka holčičky vrátila z důvodu, že je nezvládá, nedokáže je cvičit, nemůže je pustit na volno a nemá dostatek času a potřebných zkušeností. Na druhou stranu, buďmě rádi, že je osvojitelka vrátila a holčičky tak mají šanci najít lepší domov než být někde nechtěné.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pokud máte o princezny zájem, prosím, kontaktujte nás přes naše fcb stránky Pes pro život, odkaz na stránky přikládáme, děkujeme za pochopení.

https://www.facebook.com/pg/Pes-pro-život-1488085147901218/photos/?tab=album&album_id=1986555281387533