Róza - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

14 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 14 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouchalka - dobrovolníci

Podrobný popis

AKUTNÍ ADOPCE! PODRUHÉ V ÚTULKU A OPĚT DLOUHÉ MĚSÍCE BEZ DOMOVA.

Rózička je hodná, laskavá, klidná a moudrá, jako každá babička z pohádky. Je narozená v roce 2006. Je to krásná kříženka velkého knírače, dnes se k jejímu černému kožíšku přidaly šediny moudrosti.

Před několika lety jsi jí z jiného útulku adoptovali lidé, kteří se o ní bohužel dál nemohli starat a tak se Róza ocitla zase v útulku. Je zde opět již dlouhou dobu bez zájemců o adopci :(. V útulku od ledna 2019.

Róza je pejsek s velkým a laskavým srdíčkem. Vzhledem ke svému věku je již klidnější rozumná. Miluje procházky v poklidném tempu s někým, kdo se s ní bude kochat přírodou. Rozhodně však ještě nepatří do starého železa. Na svůj věk, je to pořád ještě zdravý a aktivní pejsek, který rád objevuje a pozoruje, kde se co šustne.

Povahově by se dala popsat jako pejsek srdečný, hodný, zvídavý a velmi kontaktní. Kdykoliv se zastavíte a sednete si do trávy Róza si k vám ráda přisedne a bude pozorovat okolí.

Na vodítku netahá a jde ukázněně se svým pánem. Bez vodítka vám zcela jistě půjde u nohy, ale my to pro jistotu nezkoušeli.

Hodila by se spíše ke starším lidem, nebo ke klidné rodině s velkými dětmi. Případně k mladým lidem, kteří na ni nebudou spěchat a dají jí dostatečné množství klidu a lásky, kterou potřebuje. Dříve žila s kočkami a měla by s nimi tedy v klidu vycházet. Na jiné psy již nereaguje tak pěkně, hodí se tedy jako psí jedináček.

Jelikož je to už starší pejsek, byla by vhodnější k někomu s baráčkem a zahrádkou. Ovšem s přístupem do tepla, aby nemusela trávit chladné dny a noci na zahradě nebo v kotci. Případně je vhodná i do bytu.

Róza je starší pejsek, černé barvy, takže vás pravděpodobně nezaujme na první pohled, ale garantuji vám, že bude stačit jedna procházka a budete odcházet naprosto okouzleni, tím jak úžasná fenečka to je.

Říká se, že každý pejsek je jiný a výjimečný a u Rózičky, to platí obzvlášť. Ten klid který vás obklopí, když s ní jdete na procházku, je vyloženě za odměnu.

Ovládá základní poslušnost, a povely jako sedni nebo zůstaň jí nejsou vůbec cizí.

Pokud tedy uvažujete nad adopcí pejska, máme pro vás jasného kandidáta, protože tak hodný pejsek jako je ona je vzácný a odměnou pro každého pejskaře.

Tak moc dlouho neváhejte, protože Rózička je jenom jedna :)!

****
V případě zájmu o pejska, pište do zpráv či na email: utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz

Rádi Vám o pejskovi napíšeme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme či poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově.

Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně v útulku nebo telefonicky: 
PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA
Na Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43 Telefon přímo do útulku na ošetřovatele: 739 433 776 (volejte v době 10:00 - 16:00).