Jim - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tety v akci

Podrobný popis

JIM - odrostlejší mimino děti milující

Jsem asi osmiměsíční střapatý kluk stvořený pro život v opravdu velké a dynamické RODINĚ. Miluju všechno a všechny ( děti, velké lidi i zvířata). Pokud hledáte malého psího kámoše do smečky psů a dětí, které se neustále hemží, pobíhají, dovádějí, zpívají a skotačí a nikde nemůžete najít dost veselého psího kámoše, který by tohle nejen zvládl, ale dokonce ho to vzrůšo od rána do večera bavilo a užíval si ho, tak prosím já, já, já, já, jáááááá Jim se hlásím.

Původní "rodina", která si mě pořídila prej jako jorkšíra, nedávno zazvonila na tetu s tím, že už mě nechce. Jak vidíte s tím jorkšírem mám společnou s hodně, ale hodně odřenejma ušima jen velikost a hubený nožičky, jinak jsem spíš taková klasická vesnická ťapka bonsaj. Vejdu se pohodlně na klín a do ruky a do tašky a do dětského kočárku, v kterým vozí malý holky panenky..., ale takhle moc dlouho na jednom místě nevydržím, protože svět je plnej dětí a dobrodružství! Zkrátka jsem skladnej kousek střapatého psa, ale hroooozně živej a zvědavej, takovou veselou motorovou myš jste ještě neviděli, fakt!

Jedinej drobnej nedostatek, kterej mám je ten, že mě doteď nikdo nenaučil vůbec nic z takových těch řečí, co vy lidi k nám máte. Například se teta divila, že na svoje jméno vůbec neslyším, taky jsem nikdy neslyšel žádný "pocem" a " místo " a tak dál. Hluchej ani blbej ale rozhodně nejsem. Tohle všechno mě budete muset naučit vy a protože jsem takovej malej tryskáč, určitě mi všechno lépe půjde vnímat , když budu aspoň trochu vyběhanej. Taky všude furt spěchám, takže prosím vás i s tím vodítkem mi to budete muset vysvětlit, že vy vodíte mě a ne já vás. Já bych si to na tom vodítku představoval totiž asi tak, že společně při každým venčení zvládnem trhnout svěťáku v hladký stovce Ale zase jako klídeček, protože já moc pěkně reaguju na jemnou práci vašich rukou, který když se třeba opřou o můj střapatej hrudníček, tak neprotestuju, stojím jak tvrdý Y a začínám chápat, že asi nemám teď zrovna nikam letět jak treštiprdlo. Tak já čekám a hrozně moc se těším, už skoro Váš JIM.

Jima nepřipadá v úvahu pouštět ze začátku z vodítka mimo ohrazený prostor.

Nachází se u Nového Bydžova, královehradecký kraj.

Do nového domova půjde odčerven, očkován, čipován, a ošetřen pipetkou proti parazitům, s očkovacím průkazem.

Podmínka je podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Adopční poplatek hradí výlohy na pejska, bez čehož bychom nemohli dále pomáhat. S budoucími majiteli chceme zůstat rozhodně v kontaktu i do budoucna!

Kontaktovat mě můžete tetu Míšu na telefonu 602933785. Pokud nezvedá telefon, zkuste to prosím později, nebo zanechte zprávu. Děkujeme.