Miky - Friendship Never Ends - Vyškov - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

11 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 11m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Roztomilý, hravý a zvídavý psí chlapeček hledá milující rodinu, se kterou zažije spoustu lásky a dobrodružství, a která ho nikdy neopustí. 10 týdnů a 4,5 kila dokonalosti v huňatém psím kožíšku. V dospělosti odhaduje střední až větší velikost s hmotností kolem 15-20 kg. Miky se nachází v dočasné péči azylu Tail Story nedaleko Vyškova na Moravě.

Miky je nádherné, veselé a zídavé štěňátko, rád běhá po zahradě, hraje si a dovádí, všechno ho zajímá a u všeho musí být jako první. Jeho zkoumavému pohledu neunikne žádné zašustění, baví ho objevovat svět. Je velmi učenlivý, hodí se proto do rodiny, ve které nebude mít prostor se nudit. Miky miluje společnost lidí, krásně vychází s dětma, s přehledem zvládá i velké kolektivy. Ostatní pejsky trochu zlobí a nenechá je chvíli v klidu. Má zkrátka rád, když se pořád něco děje. I přes svou neposednou povahu vydrží doma sám, když je to třeba. Určitě je ale stále co pilovat, je to stále štěňátko.

Hledáme pro Mikyho rodinu, která ho bude brát jako člena domácnosti, bude se mu věnovat a jen tak senho při prvním nezdaru nezbaví. Rodinu, která mu bude ěnovat svůj čas a svoji lásku. Miky se hodí do domku se zahradou, určitě ale s přístupem dovnitř, ideálně jako psí jedináček, nebo ke staršímu vyronanému pejskovi, který se od Mikyho nenechá zlobit.

Očkovaný, čipovaný, odčervený. Miky půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.300 Kč. V případě zájmu o Mikyho nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Mikyho, transparentní účet 2401354319 / 2010. Děkujeme :)