Cipísek, 1,3 kg

Pohlaví

Pes

Věk

11 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 11 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Cipísek, roztomiloučký, droboučký jorkšírek, 1,3 kg, cca 11 let. Panička se o mě již špatně starala, pak zemřela, a já s ní byl i poté ... několik dní v bytě, než lidé zjistili, co se stalo. Bylo to strašné. Tak jsem se dostal do útulku, odkud jsem po několika týdnech putoval do dočasné péče. Už nikdy nechci nic tak ošklivého zažít. Prosím, dejte mi domov, nechte mě zapomenout.

Jsem moc hodný, po seznámení mazlivý fixáček. Dočasným pánům sám skočím do dlaně, chci se mazlit a poté odnést na zahrádku nebo rovnou na malou procházku. Když přečtu všechny „zprávy“, jsem dočasným pánům stále za patami. Na vodítku umím. Veškerou manipulaci snesu. Doma jsem klidný, tichý. Hygienické návyky mám, ale rád jdu ven co 3-4 hodiny (v noci nee, to spinkám :-) ).

Mám rád všechny psí kámoše – fenky, psy, velké, malé, ale vzhledem k mé velikosti bych byl raději jedináčkem. To samé s dětmi, starými lidmi ... Opravdu jsem tak maličký.

Mohu do bytu nebo domku, jen dovnitř. O samotě jsem hodný, i přesto si nezasloužím být celé dny sám.

Přišel jsem o všechny zoubky, jím konzervy, ale zvládnu i tvrdší stravu (na malé kousky). Jsem čipovaný, odčervený, odblešený, jedno přeočkování mě čeká. Mám Cushingův syndrom, v současné době léky stojí 10 Kč/den. Mám artrózu, je doporučeno brát Alavis, na mou váhu vyjde pár korun měsíčně. Podmínkou adopce je kastrace ze zdravotních důvodů (jedno varle mám nesestouplé) za několik měsíců, kterou uhradí spolek Psí senioři v nouzi, v jehož péči jsem.

Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Volejte na 776 666 258, Chrást (okres Nymburk, 30 km od Prahy).