Bak - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Unie práv zvířat, z.s.

Podrobný popis

Bak je už 8letý rotvajler.

Byl vytažený z jednoho psího koncentráku, který si říká útulek. Stal se rychle oblíbencem všech i dětí. Našel domov v bytě, kde se měl moc dobře a páníček ho miloval, po roce se ale ozval, že má vážně zdravotní problémy, Bak čekal v dočasné péči u skvělých lidí, nakonec už ale zpět nešel. Našel nový domov, kde ho sice přeučili na ven, což zrovna u něj není ideální, ale vypadal dobře, miloval děti, se kterými si rád hrál.

Bohužel ale po zhruba roce najednou volala panička, že prý se bojí o děti, že si Baka musím vzít zpět, jinak by ho museli dát uspat. Nechápu, co se stalo, ale když jsem pro něj přijela přede mnou stál zlomený hubený pes se zhnisanýma očima, smutný. Hlady netrpěl, psychicky bohužel ano. Proč došlo k takovému zvratu, se bohužel nedozvím.

Bak je nyní ve větším kotci, dál se sice dohromady, přibral, oči má v pořádku a už byl veselý, jenže to se změnilo s příchodem mrazu. Když jsme s ním, je veselý, ale v kotci stojí, sklopenou hlavu a teď se navíc klepe zimou. Má vystlanou zateplenou boudu, ale on potřeboval by do pelíšku domu. Bak měl zvětšenou prostatu, což se na půl roku vyřešilo zatím prášky a má změny na slezině, při poslední kontrole beze změn. S fenou je schopen se sžít, jak jí uvěří, psy rád nemá. Je to mazel a závislák, rád komentuje. S dětmi nikdy neměl a u nás nemá problém. Přes zimu by měl být už někde v teple doma.

Více info na tel.: 724 394 026