Kaya - I Will Be Your Everything - Vlčí Doly - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

6 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 6 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Něžná a citlivá psí holčička, empatická a milující, hledá svoji vysněnou rodinu. Odhadem 5 let a 16 kilo umazleného štěstí. Kaya se nachází v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Kaya je dokonalá psí dáma v nejlepších letech, nade vše miluje lidi a za jejich přítomnost a pozornost by dala všechno na světě. Před některými lidmi je malinko nesvá, ale její běžná reakce na kohokoli nového je vyskočit na člověka, obejmout ho packama a už ho nikdy nenechat odejít. Hledáme pro Kayu středně aktivního člověka nebo rodinu, která by dala Kaye dostatek lásky a pozornosti, pohybu a zábavy. Kaya s dalšími pejsky vychází většinou dobře, občas se jí nějaká fenka nelíbí. Lépe by jí proto bylo v domácnosti bez dalšího pejska, aby měla svého člověka jen sama pro sebe. Kaya je na procházkách aktivní, ráda prozkoumává okolí, doma dokáže o samotě a v klidu odpočívat. Jelikož se teprve učí žít uvnitř domu, svůj dosavadní život prožila bez povšimnutí na zahradě, některé situace a předměty ji trochu znervózňují, ale všemu se rychle učí a už teď bude dokonalým společníkem každému hodnému člověku.

Hledáme pro Kayu rodinu, která ji bude milovat, bude jí věnovat svůj čas, chodit s ní na procházky a trpělivě ji učit novému životu. Domov s dostatkem lásky a porozumění, s pelíškem uvnitř domu, plnou mističkou vybraných psích lahůdek a srdcem na dlani. Kaya Vám veškerou Vaši lásku oplatí nekonečnou psí oddaností. Pokud právě Vám chybí věrný psí společník a přítel, nenechejte Kayu dlouho čekat, tak moc si zaslouží k někomu patřit.

Očkovaná, čipovaná, kastrovaná, odčervená, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Kaya půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.300 Kč. V případě zájmu o Kayu nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Kayu, transparentní účet 2401354319 / 2010. Děkujeme :)