Zara the Mum - Best Friend Ever - Vlčí Doly - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

9 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 9 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Nádherná fenečka a skvělá maminka trpělivě hledá svoji milovanou rodinu, kterou zatím neměla to štěstí poznat. 8 a půl roku a 10 a půl kila něhy, lásky a věrnosti v tom nejroztomilejším provedení. Zara se nachází v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.
 
Zara je miloučká fenečka, byla zyklá se pohybovat mezi zvířaty a dalšími pejsky, hodí se spíše do domečku s přístupem dovnitř, je zvyklá hlídat a štěkotem oznamovat přítomnost všeho podezřelého v okolí. Zara se vzorně postarala o svoje dvě děti, a teď s radostí vyhlíží vysněnou rodinu, svoje lidi, do kterých se bude moct zamilovat a nabídnout jim svoje srdce na dlani.
 
Zara nemá s dalšími pejsky absolutně žádný problém, funguje s nimi naprosto automaticky a bez jediného zaváhání. Lidi si přímo zamilovala a za jejich pozornost, pohlazení nebo dokonce dobrůtku předvede něco ze svého cirkusáckého repertoáru - postaví se na zadní nožky a předníma pacičkama mává ve vzduchu a prosí.
 
Hledáme pro Zaru rodinu, která má ve svém srdci ještě dost místa pro jednu skvělou maminku a čtyřnohou parťačku. Zara se mu za nabídnutý domov odmění svou věrností a láskou, která bude patřit jen jejímu dvojnožci.
 
Očkovaná, čipovaná, kastrovaná, odčervená, prošla veškerým vyšetřením a je naprosto zdravá. Zara půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.300 Kč. V případě zájmu o Zaru nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Zaru, transparentní účet 2401354319 / 2010. Děkujeme :)