Leslie - Your Tender Love Forever - Vlčí Doly - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 2 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Nádherná, něžná, jemná a kamarádská holčička vypisuje výběrové řízení na tu nejlepší rodinu pod Sluncem, její rodinu. Ještě nikdy nepoznala, co to je být milovaná, proto jí hledáme domov u hodných a citlivých lidí, kteří budou respektovat její povahu a temperament. 5 měsíců a 20 kilo nekonečného štěstí a lásky na čtyřech neposedných tlapičkách. V Dospělosti odhadujeme váhu 30+ kilo. Leslie se nachází v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Leslie už sice brzy vypadnou poslední dětské zoubky, ale stále se chová jako malé štěňátko. Raduje se z přítomnosti člověka, vyskakuje nadšením do vzduchu a za každou projevenou pozornost je nesmírně ráda. Před novými věcmi je stále obezřetná, moc toho zatím v životě nepoznala. Pokud má vedle sebe někoho, komu může důvěřovat, je odhodlaná zdolat po jeho boku všechny překážky světa. Zamilovala si běhání v trávě, spaní v pelíšku, dovádění s dalšími psími kamarády. Leslie je aktivní pejskek, ale pokud má dostatek pohybu a zábavy, dokáže klidně půl dne prospat.Až vyroste, bude z ní opravdu velký pes, přesto pro ni hledáme domov v blízkosti své lidské smečky, s přístupem dovnitř.

Leslie s dalšími pejsky vychází bez sebemenšího problému, ve skupině dalších psů se chová jako typické štěňátko, ačkoli je to jeden z největších psů našeho azylu, naprosto ve všem a vždycky se podřídí. Při kontaktu s cizím člověkem je zpočátku plachá a má tendence se stáhnout do bezpečí, ale jakmile jí ukážete, že jste kamarád, samou radostí Vám vyleze klidně až na hlavu, a při tom rozdá tisíc pusinek. Hledáme Leslie rodinu, která si uvědomuje zodpovědnost za velkého, bystrého a aktivního pejska. Rodinu, která dá Leslie veškerou pozornost, kterou jen bude moct. Bude ji brát na toulky přírodou, procházky po městě, naučí ji, jak být správným a poslušným psem, a pokud k tomu budou podmínky, přihodí ještě nějaké další psí aktivity nebo sporty.

Očkovaná, čipovaná, odčervená, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Leslie půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.300 Kč. V případě zájmu o Leslie nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Leslie, transparentní účet 2401354319 / 2010. Děkujeme :)