Koki - I Dream of You - Vlčí Doly - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 2 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Hodná, jemná a něžná psí slečna by ráda našla svou rodinu, se kterou by mohla objevovat svět. Přibližně 1 a půk roku a 23 kilo dokonalé lásky v huňatém psím kožíšku.

Koki se nachází v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže. Koki je krásná a milá princezna, která je zpočátku malinko plachá, velmi rychle ale zjistí, že lidé jsou v podstatě fajn, a chodí se mazlit. Užívá si každé pohlazení a pozornost člověka. Taky už se naučila hrát si s pejsky, dovádí s nimi na zahradě, přetahuje se o hračky, pořádá závody v rychlosti a mrštnosti. Koki má starý úraz na zadní pacičce, možná se chytla do želez, možná jí ublížil člověk. Jedná se staré zranění, se kterým už toho nejde moc dělat, Koki nijak výrazně neomezuje, malinko kulhá, ale když chce, je nejrychlejsí ze všech pejsků v našem azylu. Koki se zpočátku projevovala jako tichá, klidná a ustrašená fenečka, jak se jí u nás zlepšovala psychika, začla nám věřit a naučila se radovat z každodenních maličkostí. V nové rodině, až se brzy zabydlí, se z ní stane sebevědomá, hravá, společenská a nádherná psí slečna.

Pro Kokinu hledáme trpělivou rodinu, která v ní uvidí překrásnou bytost a bude ji dál rozvíjet. Nabídne jí dostatek pohybu, zahradu, na které Koki ráda tráví volný čas, plnou mističku a měkký pelíšek uvnitř domu, bude-li to Koki preferovat. A hlavně nekonečné množství lásky a porozumění. Ačkoli může Koki svým zhledem a velikostí vzbuzovat respekt, ve skutečnosti se jedná o něžnou a moc hodnou fenečku, která by člověku nikdy neublížila.

Očkovaná, čipovaná, kastrovaná, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Koki půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč.
V případě zájmu o Koki nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Sayanu, transparentní účet 2401354319 / 2010. Děkujeme :)