Sayana - Real Princess of Your Heart - Vlčí Doly ❤️ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

 

Sladká, veselá, něžná i bláznivá holčička hledá svoji rodinu, se kterou bude moct prožít všechno to, o čem si už dlouho tajně sní. 1 rok a 10 kilo radosti v heboučkém kožíšku. Sayana se nachází azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Sayana je mladá veselá a aktivní fenečka, ráda dovádí s dalšími psími kamarády na zahradě, vyskakuje od radosti do vzduchu a užívá si každou chvilku, kdy může něco dělat. Miluje společnost lidí, procházky i další pejsky.

Saya hledá aktivní rodinu, která ji bude brát na výlety, naučí ji, jak být správným a vychovaným psem. Rodinu, se kterou se nebude nikdy nudit, a která ji zahrne láskou, jakou dosud nepoznala. Sayana je v novém prostředí zpočítku nejistá, ale stačí jí chvilka, a předvede Vám, jak krásné je žít.

Očkovaná, čipovaná, kastrovaná, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Sayana půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Sayu nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Sayanu, transparentní účet 2401354319 / 2010. Děkujeme :)