EGON - hledá domov

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 8 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Postřižín
Region: Středočeský
Akt. umístění: Útulek Mělník - Mělnický spolek ochránců zvířat
Evidenční číslo: 123/14

Podrobný popis

Egon byl nalezen 10.7.2014 v obci Postřižín. Prozatím je to veselý a přátelský pes, ale vzhledem k tomu, že je to pravděpodbně kříženec několika plemen s výraznou dominantní povahou, která se už i u Egona začíná projevovat, je třeba velmi důsledně přistupovat k jeho následnému výcviku. Pro Egona hledáme velmi zkušeného majitele, který se mu bude věnovat a zajistí mu kvalitní výcvik. Egon by se hodil například na ostrahu objektů.

Info od Blondee Monic a Výcvik Psů Obrany (Martin Sýkora):

EGON je mladý aktivní pes,který potřebuje správné vedení. Povahově vůči lidem není konfliktní, komunikace s jiným psem se nedá dostatečně vždy odhadnout. Někdy bez potíží, ale nelze ty potíže vyloučit. Kdybych neměl svého psa, dost možná bych o Egonkovi vážně zauvažoval. Myslím si, že není vhodný pro vyloženého začátečníka a hlavně doporučuji dát si pozor na rady typu "musíš mít tvrdou ruku", zde by se mohlo lehce ukázat jak to pak může dopadnout. Tedy při pozitivním přístupu k pejskovi je velmi schopně adaptabilním! Egon je při rozumném zacházení a po boku zkošeného človíčka použitelný i pro strážní službu.

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.902107843165377.1073742017.174396225936546&type=3


*************************************************
DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:
V případě zájmu o námi nabízeného pejska, prosím, volejte na telefonní číslo 602 144 145, emailové dotazy nestíháme vyřizovat, navíc vyžadujeme telefonický kontakt se zájemcem, protože chceme znát podmínky, do kterých bude případně pejsek umístěn. Na komentáře na Facebooku není v našich silách reagovat, neboť jich je opravdu mnoho. Fyzická péče o zvířata na útulku má vždycky přednost před ostatními činnostmi, které se tak vyřizují občas se značným zpožděním. Děkujeme za pochopení. Podrobné informace k adopci najdete na tomto odkaze: http://www.msoz.cz/inpage/informace-k-adopci/

KONTAKT: 602 144 145