Gina - Little Cute Darling - Vlčí Doly - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Gina - Little Cute Darling - Vlčí Doly ❤️

Malinkatá, roztomilá a miloučká holčička hledá svoji vysněnou rodinu, kterou zatím nikdy nepoznala. Jeden rok a 4 kila něžnosti ve střapatém kožíšku. Ginka se nachází azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Gina je naše malé sluníčko, byla odebraná z cikánské osady, kde žila na obrovském řetězu, který ji velmi tížil a Gince neumožnil se příliš pohybovat. O kalitní stravě si raději nebudeme dělat iluze. Teď je Ginka ale konečně šťastná a učí se užívat si život plnými doušky. Všechno ji zajímá, ráda chodí na procházky, s dalšími pejsky nemá větší problém, ale potřebuje chvilku na seznámení. Aktivní je tak akorát, hodí se proto pro normální rodinu, která ji vezme na výlet, ráda se s nimi proběhne v přírodě, pozná ruch města, klidně v jejich přítomnosti přejde i hory, ale pak musí následovat plná mistička kvalitního psího jídla a pořádný odpočinek v měkkém pelíšku.

Hodí se do rodiny s dalším psím kamarádem i dětmi. Pokud je Ginka přesně ten psí kamarád, který Vaší rodině chybí, a o kterémuž tak dlouho sníte, nenechejte ji moc dlouho čekat. Zaslouží si někam patřit a být milovaná.

Očkovaná, čipovaná, kastrovaná, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Ginka půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Ginu nám prosím napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Ginku, transparentní účet 2401354319 / 2010. Děkujeme :