Velký mazlík Šmudlinka - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

13 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 13 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

16.4.2019 AKTUALIZACE - Šmudlinká má 54 kg :-) Její stav se hodně zlepšil, běhá jako mlaďoška. Což povrdily i RTG.

Šmudlinka hledá domov, náš spolek nabízí i možnost doživotní úhrady veterinárních nákladů ( = veškerou veterinární péči budeme hradit my)… Potřebuje opravdu jen málo, domov bez schodů, teplý pelíšek a plnou náruč lásky.

Jsem Šmudlinka, nejspíš kříženka bernardýna a SAO, 56 kg, 8-9 let, úžasný obřík - mazlík, lásku rozdávající a užívající si plnými doušky. Jen ještě mít to krásné s kým sdílet :-( O své lidi jsem přišla, zůstala jsem u opuštěného domu. Dům se prodal, přišli noví lidé, kteří se rozhodli mě buď utratit nebo dát do útulku. Tak jsem se dostala do kotce, kde jsem smutnila tolik, že jsem jen ležela, odmítala vstát, nic mě netěšilo. Nyní čekám v dočasné péči, kde se již znovu začínám radovat ze života. Mám veliké srdce plné lásky, které bude bít jen pro Vás. Prosím, dejte mi domov, jistotu, už nikdy žádné zklamání.

Jsem takový dobráček, radující se z lidské přítomnosti. Ukáži Vám bříško nebo Vám dám hlavičku do klína a prosím o podrbání. Hygienické návyky mám 100%, na vodítku umím, ale mohu chodit i bez něj. Kratších procházek si užívám. Neničím, přehnaně neštěkám. Při manipulaci jsem hodná.

Psů ani fen si nevšímám, v dočasné péči s nimi funguji hezky. Po seznámení bych mohla i ke kočce. Domov hledám v domku nebo v bytě bez schodů, jen s přístupem dovnitř jako mazlík = ne kotec, ne bouda, ne celé dny sama na zahradě. Mohu i k rozumným dětem, starším lidem.

Jsem čipovaná, odčervená, odblešená, jedno přeočkování mě čeká. Krevní testy mám v pořádku. Mám špatné kyčle a spondylózu, ovšem ne ve fázi, kdy bych nemohla chodit! Doživotně musím brát kloubní výživu, nechodit do schodů, mít pravidelně trošku pohybu, udržovat váhu. V místě, kde se kastruje, mám starou jizvu, ale bohužel nelze s jistotou říci, zda jsem kastrovaná nebo ne.

Dočasná péče u města Sadská (cca 30 km od Prahy), pod spolkem Psí senioři v nouzi, z.s. – volejte na 776 666 258. Podepisuje se adopční smlouva.