Jeníček - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník

Podrobný popis

JENÍČEK ev.č. 32/19

Plemeno: kříženec
Pohlaví: pes
Roknarození (cca): 2015
Datumnálezu: 13.3. 2019
Velikost: střední
Stav: k adopci

Jeníček byl nalezen spolu s Mařenkou v obci Zelčín, později se však zjistilo, že se znají s fenkou Elsou, která byla nalezena den předem a s fenkou Lízou, která byla nalezena téhož dne, ale na jiném místě v Zelčíně. Takže s největší pravděpodobností se někdo zbavil celé smečky :(.

Jeníček je tak trochu samorost, který dělá, že se ho nic netýká, častokrát dělá, že ani neslyší a že Mařenka s Lízou, se kterými sdílí kotec, jsou mu úplně jedno. Při bližším sledování této smečky je však patrné, že si holky pořádně hlídá, jamile mu zmizí z dohledu je nesvůj a kouká je honem rychle najít.

Jeníček je nejspíš kříženec border teriéra, takže kočky a ostatní zvířata jsou pro něj kořist. Jinak je to bezva psí kluk, který si moc rád užívá drbání. Rád si také vyjde na procházku, na které je však třeba dávat dobrý pozor při kontaktu s ostatními psy. Do nového domova by šel moc rád s Mařenkou, ale pokud by byl rozmazlovaným jedináčkem, určitě by nic nenamítal :)  Pro Jeníčka hledáme umístění v bytě nebo rodinném domku s přístupem a spaním uvnitř. Do nového domova půjde očkovaný, odčervený a označený čipem.

Pokud byste Jeníčkovi chtěli poskytnout nový domov, prosíme, o vyplnění dotazníku na www adrese https://www.msoz.cz/inpage/dotaznik/ . Po vypnění dotazníku nás kontaktujte na tel. 602 144 145 v době mezi 10:00 hod až 16:00 hod. Děkujeme.

Fotogalerie a více info na: https://www.msoz.cz/inpage/jenicek/