Riley - I Will Never Let You Go - Vlčí Doly - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Riley - I Will Never Let You Go - Vlčí Doly ❤️

Něžná, sladká a roztomilá holčička hledá svoji vysněnou rodinou, se kterou bude moct proměnit svůj sen v realitu. 4 měsíce a 6 kilo nekonečné radosti a lásky. Riley se nachází v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Riley je malé štěňátko, nádherná psí holčička, zpočátku trochu plachá, po chvilce něžné a umazlené sluníčko, co bude radostně svítit jen pro Vás a navždy. Už se naučila důvěřovat lidem, má ráda další pejsky, učí se chodit na vodítku a poznávat okolní svět. Riley byla nalezena bez ocásku, byla vystrašená a schovávala se. Pomalinku jí ukazujeme, že lidi jsou hodní, a Riley dělá velké pokroky. Jakmile zapomene na prožité strachy, stane se z ní běhací a radostné štěňátko. Hledáme pro Riley trpělivou a hodnou rodinou, která touží po opravdovém příteli, se kterým bude moct vyrážet na výlety do přírody, odpočívat u dobré knihy, zkrátka přítele, kterému se stane vším na světě.

Očkovaná, čipovaná, odčervená, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Riley půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.300 Kč. Kastrace v dospělosti je podmínkou podpisu adopční smlouvy. V případě zájmu o Riley volejte na telefonní číslo 605 513 316 nebo pište na e-mail jarmila@tailstory.cz. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Riley, transparentní účet 2401354319 / 2010, děkujeme :).