Loajální REX - ruskoevropská lajka x - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Středočeský
Akt. umístění: Útulek Bouchalka - dobrovolníci

Podrobný popis

Velice přátelský, klidný, společenský a milý pejsek. Rád se nechá podrbat a mazlit, ale také chce mít svůj osobní prostor. Na procházky může s kýmkoliv, kdo na něj nebude tlačit a počká, až si Rexík přijde pro pohlazení sám.


Na vodítku je poslušný a netahá. Miluje piškotky, tedy když se trénuje a piškotkuje, je to moc spokojený pes.


Je vhodný do bytu i na zahradu k domečku, spíše ke starším lidem. Dlouho trvá než začne člověku plně důvěřovat a také si hlídá jídlo a hračky, které si někdy ostře brání. Není tedy vhodný k dětem, jiným zvířatům a psům, fenky si velice vybírá, ale některé má rád. Venku pejsky nějak extra neřeší, ale do společné domácnosti jedině s fenkou, která by mu padla do oka a musel by se nějaký čas dávat pozor na zdrojaření.


Rex je nejvíce podobný ruskoevropské lajce, ale jeho geny jsou určitě velmi pestré :-). Je to krásný hafan narozený asi v roce 2012, je mu tedy okolo sedmi let.


***

V případě zájmu o pejska, pište do zpráv či na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz.

Rádi Vám o pejskovi napíšeme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme či poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově.

Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně v útulku nebo telefonicky: PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA Na Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43 Telefon přímo do útulku na ošetřovatele: 739 433 776 (volejte v době 10:00 - 16:00).