Kodýsek veselý vestaj - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Středočeský
Akt. umístění: Útulek Bouchalka - dobrovolníci
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Kody je překrásně zbarvený vestaj (vesnické tajemství). Když se do jeho srsti opřou sluneční paprsky, je těžké od té barevné symfonie odtrhnout oči. Je to mladý, veselý a divoký puberťák, který je již kastrovaný. Jsou mu teprve tři roky, tedy vše se ještě velmi rychle naučí. Je smutné, že tak prima pejsek čeká v útulku již 2 roky a jeho dovednosti se neposouvají dále :(. 

Kody ne velmi optimistický a veselý pes. Nedočkavě vyhlíží venčitele a každou procházku si náramně užívá. Je to pro něho vrchol blaha, jelikož pořádného domova se mu zatím nikdy nepoštěstilo. Na procházkách se chová ukázkově, chodí moc pěkně na vodítku, rád se mazlí a nejradši leží na zádech a nechá se drbat. Skvěle se hodí ke sportovním lidem, například na běhání, kdy běží hezky vedle nohy. Když se venčitel zastaví, Kody si vedle něho poslušně sedne a čeká, co se bude dít dál. Tedy na to, že je Kody 2 roky v útulku, je opravdu moc šikovný a moc hodný pes.

Kody může do bytu i na zahrádku k domečku. Nedoporučujeme ho k úplně malým dětem a to z toho důvodu, že si hlídá misku se žrádlem. Při správném přístupu se toto dá odbourat a například ošetřovatelku do misky sáhnout nechá. Socializace u něho neproběhla podle představ a tak nevychází moc dobře s jinými psy. Hodné fenky mu po seznámení nevadí. Určitě bychom doporučili cvičiště, kde by se seznámil s větším počtem pejsků a dohnalo by se alespoň částečně zaostání socializace.

***

V případě zájmu o pejska, pište do zpráv či na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi Vám o pejskovi napíšeme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme či poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově.

Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně v útulku nebo telefonicky:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA
Na Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43
Telefon přímo do útulku na ošetřovatele: 739 433 776 (volejte v době 10:00 - 16:00)