BESSY - poslušná, pracovitá

Pohlaví

Fena

Věk

10 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 10 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Středočeský
Datum nálezu: 01.06.2017
Akt. umístění: Útulek Bouchalka - dobrovolníci

Podrobný popis

Bessy je krásná psí slečna, je veselá, milá a mazlivá. Na vodítku se chová velmi dobře a poslušně, má dokonce i základní výcvik. Je to překrásná fena německého ovčáka, narozena v roce 2010. V útulku je již od června 2017. Byla teď nějakou dobu v adopci, kde ale nová majitelka nezvolila dobře pejska, a tak toto soužití bylo spíše utrpením pro obě strany a tak je Bessy zpátky u nás v plné síle :). Není to však žádný zahořklý pejsek, ale naopak fenečka plná života a její kukuč si prostě zamilujete! :)

Nejlépe by jí bylo u jednoho pána, ale je zvyklá i na početnou rodinu. Je vhodná spíše na zahradu k domečku, který hezky ohlídá, protože je moc šikovný hlídač! :)

Na procházce ostatní pejsky moc neřeší. Když přijde na kontakt, tak si vybírá, s kým se bude kámošit a s kým ne, ale dobře snáší submisivní psy. Je zvyklá na i kočičky, se kterými je kámoška. Bessy však není zvyklá na děti, tedy k těm se do rodiny nehodí.
Jinak je to bezproblémová, nenáročná babča, která potřebuje teplo domova.
Jediné s čím má Bessy je problém, je manipulace v autě, z nějakého důvodu v tomto případě něreaguje dobře a taky se jí úplně nelíbí projíždějící auta a lidé na kolech.
 
 
 
V případě zájmu o pejska, pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi Vám o pejskovi napíšeme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme či poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově.

Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně v útulku nebo telefonicky:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA

Na Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

Telefon přímo do útulku na ošetřovatele: 739 433 776 (volejte v době 10:00 - 16:00)