REX roční akční špic - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý špic
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Středočeský
Akt. umístění: Útulek Bouchalka - dobrovolníci

Podrobný popis

Rexík je už zvyklý na voditko a manipulaci, je z něj skvělý a hodný parťák, který potřebuje pohyb a lásku. Ideálně někoho, kdo zná špicí povahu a pochopí, že Rex není nic jiného než typický špic :-), který neměl úplně ideální start do života.

Počátky byly hodně těžké a vše se učil až v útulku, protože si ho jako roztomilé štěňátko pořídil starší člověk, který na Rexovu energickou povahu vůbec nestačil. Proto se Rex nudil, nebyl na nic zvyklý a bál se i běžné manipulace. Špicové jsou typičtí tím, že jsou tvrdohlaví a když se jim něco nelíbí, nebojí se to dá najevo. Tedy to u Rexíka bylo z pořátku časté. Ale už se naučil co je obojek a vodítko, jak příjemné je pohlazení a že život s lidmi je i fajn.

Vhodný do bytu i na zahradu k domku, nevhodný k dětem, jiným zvířatům ani psů a neaktivním lidem. Nejlépe pro jednoho člověka či do malé rodiny. Rexík bude potřebovat udávat pravidla a zároveň si vytvoří s páníčkem velmi silný vztah.

***
V případě zájmu o pejska, pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi Vám o pejskovi napíšeme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme či poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově.

Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně v útulku nebo telefonicky:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA
Na Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43
Telefon přímo do útulku na ošetřovatele: 739 433 776 (volejte v době 10:00 - 16:00)