KATRIN - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" V ten první den, kdy jsem cizím autem s cizími lidmi odjela k tetě, byl pro docela náročnej. Po 7 letech se není, čemu divit. Nějak už na mě nebyl čas a vůbec se to celý nějak zamotalo, zkrátka musela jsem jinam a ted mi teta hledá nový domov. Jsem Kartin, Kettynka a je mi 7 let. Jsem labradorská voříšková krasavice, středně velká, malinko při těle, ale s největším srdcem a úžasnou povahou. Moc ráda se mazlím, jsem poslušná a bezproblémová holka, prostě ideální pejsek pro hodné a milující páníčky, na která toužebně čekám. Moc ráda bych našla lidičky, mladší či starší na procházky, dovádění na zahrádce s ostatními pejsky, nebo lenošení u televize, drbali by mě za uchem a já bych jim hřála záda, vaše Katrin"

Katrin je 7 letá kříženka labradora o váze 27 kg. Byla zvyklá bydlet v bytě se svými majiteli, ti ji předali z osobních důvodů k nám. Katty je úžasná povahou i chováním, je to nenáročná a nekonfliktní fenka, ke všem přátelská a milá. Doma je čistotná a poslušná, venku může chodit i na volno, vodítko zvládá pěkně. V dočasce je s ostatním pejsky, se kterými vychází skvěle a s nikým nemá problém, snese i kočičky. Nerada je sama, hodně tíhne k člověku, je velice oddaná a vděčná za každou pozornost a pohlazení. Je to veselá a hodná holčička, která bude dělat jen radost a rozdávat lásku svým páníčkům. Nepohrdne psím kamarádem, ale především miluje své lidi, je vhodná do domku se zahrádkou, doma nic neničí, jen může o samotě naříkat, s pejsky zůstává doma v pohodě. Hledáme laskavé a hodné lidi pro pohodovou psí dušičku, nehodí se do bytu, kde by dlouhodobě zůstávala sama.

Katrin je odčervená, čipovaná, kastrovaná s normálními krevními testy, bude vakcinovaná. Do adopce pujde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, Dočasky De De z.s. Čáslav. Info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz, nebo tel 602 259 705

Video s Katty zde : https://www.barrandov.tv/video/151364-barrandov-pomaha-katrin-28-3-2019