Jack - externí

Pohlaví

Pes

Věk

11 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 11 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí útulek u Šmudliny

Podrobný popis

Lásku můžete projevovat několika způsoby: Radostným skákáním, vytrvalým vrtěním ocásku, olizování rukou a nebo teplým přitisknutím na vaši hruď. Takový úžasňák je sympatický Jack.
 
Jde o hodně mazlivého, společenského kamaráda, který miluje procházky (krátké i ty delší), cachtání v potoce a nepohrdne ani menší říčkou. Má moc rád psí hračky (plyšáky, peška apod.) a hry s jinými psy. Jack je prostě i přes svůj vyšší věk aktivní a veselý pes.
Nehodí se v žádném případě k jinému psovi (v domácím prostředí), kočky mu nevadí, ani k dětem, protože je velmi žárlivý a chce mít páníčka pouze pro sebe. Proto by mu vyhovoval domov s odrostlými dětmi nebo pouze s dospěláky. Bydlení by si představoval s páníčkem v obýváku, venku sice vydrží, ale pouze přes den, spát musí doma v teplíčku, je to prostě takový domácí typ. Když bude doma sám, nic neničí a v klidu čeká na návrat páníčka. Pokud máte zájem, napište nám na mail a rovnou sdělte, jaké zázemí a jaký život pro Jacka máte. 
 
Jedná se o externí inzerci - majitelům se narodilo dítě, které Jak nemá rád. Přesto, že ho milují a pečují o něj s maximální láskou. Strach o dítě je zde na místě. 
S adopčním poplatkem 1.500,- (Naočkovaný kombinovanou vakcínou, odčerven, odblešen, načipován) 
 
Máte o Jacka zájem? Neváhejte a kontaktujte mě: Gabriela Jägerová Gabrielka333@seznam.cz