Happy - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Vysočina
Akt. umístění: Pes pro život

Podrobný popis

AKTUALIZACE: 

Happynku jsme museli odebrat z adopce, byla v zanedbaném stavu. Je třeba holčičce dát spoustu lásky a důvěry. Nachází se v dočasné péči u Prahy. Happynka je 5 let mladá holčička, velice hodná, klidná a neskutečně vděčná.

Pokud máte o Happynku zájem, napište nám prosím do zprávy přes naši fb stránku (odkaz přikládám). Na e-maily nejsme schopni časově odpovídat. Napište nám o sobě a o podmínkách domova , jaký pro Happynku nabízíte. Děkujeme za pochopení.

(2) Facebook

(2) Pes pro život | Roudné | Facebook

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Happy HLEDÁ DOMOV Hledáme domov (zatím jen ) pro Happy- Hepinku. Hepinka je asi roční holčička, kříženec střední velikosti cca. 45cm-pod kolena a váhou 13kg. Je obrazem své maminky Lucky (Lakinky) , neuvěřitelně mazlivá a vděčná holčička. Větších mazlíků než je Hepinka a Lakinka jsme zde snad ani neměli.  Je to ideální pejsek pro starší lidi nebo i do rodiny. Hepinka se teprve učí vzájemnému spolubydlení s kočičkou, ale o samotě by asi kočičku ještě chtěla spapat. S ostatními pejsky se snese po pár dnech přivykání. Byla by ideální jako jedináček, je tak trošku žárlinka a chtěla by celou rodinu sama pro sebe. Hepinka je opravdu milá a hodná holčička, ještě maličko plachá, ale vlídným slovem, něhou a láskou si ji hned získáte. Hepinka je takové správné střeštiprdlo, však je to ještě slečínka nevybouřená, miluje podupání se slovy "deš jedeš" a hned začne lítat jako pometlo kolem dokola a sem a tam, je s ní velká legrace a byla by ideální na učení všech možných blbinek :-D. Miluje ryby-denní pamlsky :-D  Hepinka bude do nového domova odcházet se smlouvou s podmínkou kastrace, očkovaná, čipovaná a ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům. Máte-li o tohle štěstíčku plné energie a dobré nálady zájem, napište nám prosím zprávu. Jednáme pouze se zájemncem přímo, nikoli s prostředníkem, není možno si maličkou adoptovat pro jinou osobu. Pejsky nikam nevozíme ani po nikom neposíláme, vybraný zájemce si musí pro Hepinku  přijet osobně.

Pokud máte o tuhle malou sladkou lásku zájem, prosím, kontaktujte nás pouze přes naše fcb stránky, děkujeme za pochopení. Odkaz přikládáme.

https://www.facebook.com/pg/Pes-pro-život-1488085147901218/photos/?tab=album&album_id=2254634057912986