ROZÁRKA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

11 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 11 Icon: Malý (do 30 cm)
Pudl
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Říkají mi Rozárka a jsem maličká psí ovečka. Na klín i do náruče se krásně vejdu, mám 3 kila jsem u panenka v letech. Podle pana doktora je mi kolem 10 let, ale přesně nikdo neví, může to být míň i víc. Nikdo o mě nic neví, našla jsem se před pár měsíci a nikdo mě nehledal. Jsem nenáročná psí babička, s nejkouzelnějším pohledem na světě, maličká kudrnatá holčička na pomazleníčko. Jsem hodnoučká, ani o mě nevíte, spinkám v pelíšku a venku se projdu na vyvenčení. O psí společnost moc nestojím, ráda jsem jen sama s paničkou, co mě mazlí a opečovává, mám ráda svůj klid, ale stvořeníčko jsem vděčné a sladké. Hledám milující paničku, která si mě bude hýčkat, choulit na klíně a dopřeje mi spokojené stáří, vaše Rozárka."

Rozárka je starší kříženka pudlíčka, váží 3 kila. Tohle něžné stvoření nikomu nechybí, přesto, že je to opravdový andílek, nikdo ji nehledá. Je to panenka, s dojemným pohledem, který vás rozněžní a máte chut ji chránit a opečovávat, ale dokáže se ozvat, když se jí něco nelíbí. Má ráda klidné pohodové prostředí, kde ji nebudou otravovat cizí pejsci a děti. Na pejsky vrčí a hlídá si svůj pelíšek, bylo by ji nejlépe samotné, aby měla lásku a pozornost paničky (páníčků) sama pro sebe.
Rozárka je doma hodná a ráda si přijde po pomazlení, pilujeme čistotnost, na dotěrné psy štěká, stejně tak někdy i doma o samotě, kočky honí. S paničkou jen pro sebe bude spokojená a šťastná, hledáme jí laskavé páníčky, klidně důchodce s velkým srdcem, uvítala by bydlení v domku se zahrádkou, ale bydlet může i v bytě.
Rozárka je odčervená, čipovaná, kastrovaná, očkovaná, s odstraněním zubního kamene. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, DOčasky De De z.s., Praha. Návštěva možná po dohodě s dočaskářkou. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705

Za fotky děkujeme Gabi Lioneska Uhrová