MÁŠA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

10 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 10 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Mělník
Region: Středočeský
Datum nálezu: 19.10.2014
Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník
Evidenční číslo: 195/2014

Podrobný popis

Máša našla domov u Berouna.

 

 

 

19.10.2014: na nás před útulkem čekalo toto nešťastné psí překvapení, které si někdo odložil před útulkem u popelnice. Jedná se o maximálně tříletou fenku Bígla, pro kterou rovnou hledáme nové páníky, protože předpokládáme, že se k popelnici nepřivázala sama.
Máša byla pravděpodobně zvyklá žít v bytě, dokáže být občas i klidná, ale jinak není pro ní problém vyskočit si na gauč, který evidentně bezpečně zná, ale také neníní problém vyskočit třeba i na stůl, jak jsme hned zjistili ... Zpočátku se tváří opatrně a je ostražitá, ale po chvilce, když zjistí, že jí nic nehrozí je z ní veliký mazel. Jako každý Bígl potřebuje dostatek pohybu a páníčka s dostatkem času na vybíjení přebytečné energie. Ideální by byl někdo kdo již v minulosti toto plemeno měl a ví tedy co může očekávat ,neboť Bígl je prostě Bígl
Máša pravděpodobně bude potřebovat i malou úpravu jídelníčku , neboť je jako většina Bíglů v "nadměrně dobrém" výživovém stavu .Máša nemá problém s dětmi, ani s jinými psíky, kterých se zprvu trochu bojí a tak je vyštěkává. Ale po rozkoukání s nimi kamarádí , jen každému takovému kamarádovi vyhovuje její nadměrná snaha o kontakt, takže nemůžeme doporučit například ke starším psíkům.
Máša se vrátila z adopce z důvodu, že velmi těžce nese samotu a pokud je sama, tak buď se hlasitě projevuje, nebo demoluje, nebo obojí. Tudíž pro ní hledáme nejlépe aktivní důchodce, kteří jí jednak unaví, ale také jí budou stále na blízku.
*************************************************
DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:
Upřednostňujeme přímý kontakt se zájemcem. V případě zájmu o námi nabízeného pejska proto, prosím, volejte na telefonní číslo 602 144 145. Na emaily nereagujeme okamžitě, veškerou korespondenci vyřizujeme vždy až poté, co je hotová fyzická práce na útulku. Na komentáře na Facebooku není v našich silách reagovat, neboť jich je opravdu mnoho. Děkujeme za pochopení. Podrobné informace k adopci najdete na tomto odkaze: http://www.msoz.cz/inpage/informace-k-adopci/
KONTAKT: 602 144 145