AJŠA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

17 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 17 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Mělník
Region: Středočeský
Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník
Evidenční číslo: 36/14

Podrobný popis

AJŠA je velmi milá a přátelská fenka,která byla vychována v láskyplném domově, vlídnou a laskavou rukou své paničky, která bohužel před časem tragicky zahynula.
Její život se tak z minuty na minutu změnil, domov a vše na co byla zvyklá se rázem rozplynulo.
Ajša je zvyklá žít v bytě, je čistotná a nic neničí. Je zvyklá na vodítko, akorát nesnáší všechna ostatní zvířata.Byla zvyklá na děti, ale vzhledem k její temperamentní povaze ji doporučujeme k větším dětem.
Je to opravdu velmi vděčný mazel, který miluje lidskou společnost a nezaslouží si zestárnout za polotem útulku.Pevně doufáme,že se brzy do jejího života vrátí radost a láska. Hledáme majitele, který vrátí smysl života této dámě v nejlepších letech. Pouze pro zkušeného majitele.
*************************************************
DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:
Upřednostňujeme přímý kontakt se zájemcem. V případě zájmu o námi nabízeného pejska proto, prosím, volejte na telefonní číslo 602 144 145. Na emaily nereagujeme okamžitě, veškerou korespondenci vyřizujeme vždy až poté, co je hotová fyzická práce na útulku. Na komentáře na Facebooku není v našich silách reagovat, neboť jich je opravdu mnoho. Děkujeme za pochopení. Podrobné informace k adopci najdete na tomto odkaze: http://www.msoz.cz/inpage/informace-k-adopci/
KONTAKT: 602 144 145