ČAKY - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 4 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Každý z nás pejsků má většinou čtyři nohy, dvě uši a dvě oči. Mám to tak i já, ale i když jsem mladý pejsek, moje oči nejsou jako oči ostatních pejsků. Jsem maličký boloňský psík s PP, jsou mi 4 roky a vážím přes 4 kila. Bydlel jsem u páníčků, ale ti se někam stěhovali prý a k tomu ty moje oči... zkrátka v mých očích je zákal a postupně se ze mě stával nevidomý andílek. Ovšem právě včas mě převzaly tety a brzy bude všechno jinak, pojedu na operaci a pak vás zase uvidím krásně a mazlivé bílé klubíčko budu pořád, jako doteď. Váš Čaky"

Čaky je maličký moc hodný boloňáček s PP, ve třech letech se mu začal horšit zrak a momentálně ho čeká operace katarakty na oční klinice. Ted nevidí na jedno oko, druhé má již postižené také, ale na něj částečně vidí. Povahou je Čaky úplný miláček a andílek. Je to mazlivé zlatíčko, milý vděčný pejsek, doma se chová vzorně a je nenáročný. Miluje lidi i pejsky má rád, nevadí mu fenky ani psí kluci, s každým pejskem je kamarád. Může bydlet i s dětmi, rozumnými a hodnými. Chodí rád ven, hraje si s ostatními, je to čistotný kluk a doma vydrží sám. Ideální by pro něj bylo bydlení s malou hodnou fenečkou (pejskem) u milující a laskavé rodiny, která mu dá své srdce.
Čakyho čeká 20.2. operace + podrobná diagnostika oka na oční klinice v Pardubicích, ale už se začíná nyní rozhlížet novýma očima po těch nejlepších páníčcích. Momentálně je Čaky v Praze, Dočasky De De z.s., kde ještě po operaci podstoupí další kontroly. Vhodnější tedy bude bližší bydlení, nebo možnost s ním dojet. Veškeré náklady, související s řešením zraku jdou i nadále na náš Spolek.
Je odčervený, tetovaný, čipovaný, kastrovaný a očkovaný. Návštěva možná po dohodě se Šárkou v Praze, do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz,nebo tel : 602 259 705
Za fotky děkujeme Gábi Lioneska Uhrová