Týnka - Real Friend Forever - Vlčí Doly - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Veselá a zvědavá milovnice života hledá svoji rodinu, se kterou bude moct vyrážet na procházky městem i toulky přírodou, díky které zažije, co je to být milovaná, a kterou bude moct milovat celým svým velkým srdcem. 2 roky a 13 kilo pohody a lásky.

Týnka je nádherná psí slečna, ráda chodí na procházky v jakékoli podobě, doma umí odpočívat, ale nejraději je v pohybu. Nepotřebuje běhat s větrem o závod, Týnka je spíš dobrodruh, baví ji objevovat nové pachy, zkoumá, kde se co změnilo. Její nová rodina nebusí být nijak moc aktivní, měli by to ale být vyznavači domácí pohody a procházek.

Týnka vychází s lidmi i dalšími psy bez většího problému, má ráda jejich společnost, s některými si sice občas nesedne, ale není to žádný rváč, během chvilky si dokáže vše vyvětlit a dál nic neřeší. S dětmi zkušenost nemáme, ale vzhledem k její pohodářské povaze bychom se kontaktu s nimi nebáli. Týnka se hodí do bytu nebo rodinného domu s přítupem dovnitř a dobře zabezpečenou zahradou, protože její nespoutaná povaha ji neustále vybízí k hledání únikových cest s cílem prozkoumat okolí. Je ale možné, že jakmile se v novém domově zabydlí, její toulavá duše se zklidní a srdce propadne její rodině.

Pokud se Vám Týnka, naše roztomilá zmenšenina německého ovčáka, líbí, ozvěte se jí, aby už brzy mohla poznat, co je to být součástí rodiny. Týnka se nachází v azylu Tail Story, ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Očkovaná, čipovaná, kastrovaná, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Týnka půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Týnku volejte na telefonní číslo 605 513 316 nebo pište na e-mail jarmila@tailstory.cz. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Týnku, transparentní účet 2401354319 / 2010. Děkujeme :)