Jokie k adopci

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 3 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Azyl Dej pac !

Podrobný popis

Jokie je 4 letý kříženec, pravděpodobně ovčáka a labradora. Váží 30 kg a měří 70 cm v kohoutku – má krásné dlouhé nožky. Jokie je aktivní, hravý, veselý a přátelský pes. Velmi rychle se učí, umí základní povely. Neskáče na lidi, velmi dobře reaguje na pamlsky. Na vodítku chodí přímo vzorně, může chodit i na volno. Jokie potřebuje delší dobu na získání vzájemné důvěry. Jokie je zvyklý žít v bytě, nic neničí a je čistotný. Samotu zvládá perfektně, je hodný a tichý. Jokie byl odchycený 31. 1. 2019 v Jarošově nad Nežárkou, kde pobíhal s obojkem a vodítkem.

Jokie se po roce vrátil z adopce. Potřebuje zkušenějšího a fyzicky zdatnějšího páníčka, který mu dodá potřebnou sebedůvěru. Jokie je jistý a vyrovnaný, pokud se mu nastaví černobílé hranice. Pak je to štastný pes. Pokud bude jeho pán nejistý nebo příliš přemýšlivý, Jokie je ztracený. Pokud ale Jokie zjistí, že vedení není na něm, ale na páníčkovi, funguje bezvadně. Při situacích, kdy nemá jistého psovoda, zkouší štěkat na psy za plotem, nebo při pokusech o útok na jedoucí auta, porjevuje sklon k přenesené agresi.

V případě zájmu si prostudujte podmínky adopce: https://www.azyldejpaczs.cz/podminky-adopce/ a volejte ve všední dny mezi 8 - 19 hod. na tel.: 608 697 844. Pokud se nedovoláte, zkuste prosím později. Když pracujeme se psy, nemůžeme zvedat telefony. Prostřednictvím kontaktního formuláře odpovídáme v řádu týdnů.