Jessie - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Čivava
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Srdcem pro psy

Podrobný popis

Ahoj lidský příteli,
jmenuji se Jessie, na ten váš lidskej svět koukám už 7 let a ráda bych Ti štěkla svůj příběh..Příběh, který sice nezačal hezky, ale věřím, že bude mít dobrý konec..jako v pohádkách, ….víš?
Můj život nebyl moc fajn, sloužila jsem jenom jako schránka na štěňata..Každé hárání, roky po sobě..jen neustávající koloběh březosti, porodů, kojení a stresu..Žádná psina to nebyla Ti štěknu..
Jednoho dne už mě nechtěli, tak mě prodali, měla jsem být znovu nakrytá, ale moje nová „panička“ zjistila, že nejsem a tak se mě zbavila taky. ..Opuštěná, nechtěná a zlomená jsem skončila u tety. Aź u tety jsem poznala, co je teplý pelíšek, lidská láska a vlídné pohlazení.
Když jsem k tetě přišla, byla jsem hrozně vyděšená, bála jsem se všeho a všech, ze strachu jsem kousala, ale teta už mě naučila, že ruka nebije, ale hladí a že mi nikdo neublíží. Když se přesvědčím a začnu věřit, tak jsem moc milá a veselá holka, i jsem se naučila si hrát a je to strašně prima Ti štěknu! Bojím se ale dětí a starých lidí, nemám s nimi dobrou zkušenost víš? Ostatní pejsci malé velikosti mi nevadí, s kočkami si hraji, jen velkých pejsků se bojím a vrčím...
Bohužel teta zjistila, že jsem nemocná..mám adenokarcinom střeva, mohu tu být několik let, ale také jen několik měsíců..A já bych tak moc ráda poznala, co znamená to „OPRAVDOVÝ DOMOV“…i kdyby to mělo být jen na chvíli..
Prosím Tě člověče, staň se mým andělem…rozevři svá křídla a zachraň mě..A já slibuju, že zachráním Tebe..
S láskou Jessie ❤
………………
Jessie půjde do nového domova po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku.
Kontakt pro zájemce: nikismidova@seznam.cz, kaplanovaklarka@seznam.cz