Šimonek, 9 kg - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

14 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 14 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Droboučký, velmi hodný, mazlivý, kontaktní dobráček, to je Šimonek.

Jmenuji se Šimon. Mám 9 kg, cca 9-10 let, ale jsem stále vitální. Hygienické návyky dodržuji, neničím. Miluji lidi, jsem velký fixáček, budu Vám stále za patami, smějící se. Za pohlazení dostanete pusinku. Na vodítku umím, procházky mám rád, ale stačí mi i venčení na zahradě. Dobroty si beru jemně. Veškerou manipulaci snesu.

Mohu i ke starším lidem, rozumným dětem, psům i fenám (nyní mám pět dočasných kamarádů), kočkám.

Domov hledám pouze uvnitř, jako mazlík – ne kotec, bouda, celé dny sám na zahradě, apod. Protože o samotě mohu poštěkávat, jsem vhodný pouze k pánečkům, co nebudou chodit do práce, nebo do prostředí, kde nebude nikomu vadit. 27.1. - V dočasné péči po pár týdnech je ze mě již klidný pejsek, ale pro jistotu.. ;-) 

Bývalí pánečci zemřeli a já se stal nechtěným dědictvím. Místo, aby si mě příbuzní nechali, nebo mi byl hledán domov, byl jsem vyhozen na ulici jako kus nepotřebného hadru :-( Skončil jsem v kotci útulku, netušil jsem, co se děje, kde jsou mí milovaní, proč zrovna já jsem za mříží. Tak jsem se dostal do dočasné péče. Prosím, ať nečekám dlouho…

Jsem kastrovaný, čipovaný, odčervený, očkování mě čeká. Mám začínající šedý zákal, ale stále vidím. Beru léky na slabý šelest na srdci, stojí 80Kč/měsíc. No, kdyby mi to neřekli, o ani jednom nevím :-)

Volejte na 776 666 258, dočasná péče u města Sadská, cca 30 km od Prahy.

Podepisuje se smlouva a platí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko.