Adélka - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

12 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 12 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jako štěně jsem byla adoptovaná z útulku. Několik let jsem žila s paničkou uvnitř. Poté onemocněla, již se o mě nemohla tolik starat, skončila jsem tedy v kotci. Po několika dalších letech panička zemřela. Nemusím Vám povídat, kolik šoků a bolesti jsem zažila. Toužím být zase milována a užívat si tepla. Prosím, dejte mi domov. Nyní čekám v dočasné péči.

Jsem Adélka, 10 kg, 8 let, ale jsem stále vitální a aktivní. Miluji lidi, plnými doušky si budu užívat Vaší přítomnost doma, půjdu ale i ráda na procházku, výlet, … prostě se svými pány cokoli ;-) Hygienické návyky dodržuji, neničím. Jsem poslušná, moc hodná, mazlivá, hravá. Veškerou manipulaci snesu. Na vodítku zprvu trošku táhnu, ale to z radosti, po chvíli se uklidním a užívám si procházky.

Mohu ke psům, fenám, po seznámení i ke kočce. Jsem vhodná i k rozumným dětem, vitálním starším lidem, do klidnějšího prostředí, bytu nebo domku, ale pouze dovnitř – ne kotec, bouda, celé dny sama na zahradě, apod. Raději bych měla pány, co nechodí celé dny do práce. Již nechci zažít tolik samoty.

Jsem kastrovaná, čipovaná, odčervená, očkovaná (jedno přeočkování mě za měsíc ještě čeká).

Volejte na 776 666 258, dočasná péče u města Sadská (cca 30 km od Prahy). Podepisuje se smlouva a platí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko.

Domů mohu i s kamarádem Lumpíkem - inzerce zde https://www.pesweb.cz/cz/psi-k-adopci?objid=51294