Lumpíček - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

15 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 15 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Kdybych mohl, zvolím si lépe znějící jméno, ale říkají mi tak od malička – Lumpík.

Bohužel panička se mě musela vzdát, tak jsem skončil v útulku ... Z tepla do kotce, bylo to hrozné! Už delší dobu čekám v dočasné péči. Tak moc si již přeji cítit jistotu, najít to své trvalé doma. Tolik dočasných kamarádů už se vedle mě vystřídalo, odešli za svým štěstím. Stále doufám, že i já, Lumpík, pejsek s osobností, tu šanci také dostanu.

Jsem x jezevčíka, 9 kg, 10 let, ale nepatřím do starého železa. Jsem roztomilý, aktivní, nenáročný, poslušný. Doma se chovám krásně, hygienu dodržuji, vydržím i o samotě. Na vodítku umím, mohu chodit ale i bez něj. Na přivolání chodím. Procházky mám rád, ale stačí mi i venčení na zahradě.

Při špatném vedení se mi nelíbí některá manipulace a mohu si hlídat jídlo. V dočasné péči funguji báječně, dočasné pány respektuji, nechám si od nich vše líbit, občas se pomazlíme, zaběháme si na zahrádce nebo jdeme do lesa. Není se mnou jediný problém. Ale zde mě nepolidšťují, přehnaně nerozmazlují, jsem ve smečce (nyní šesti psů, ale v teple domova), takto jsem moc spokojen. Hledám tedy pouze pánečky zkušenější, kteří chtějí parťáka nenáročného, ne vyloženě do postele, kterého nebudou od rána do večera mazlit. Mohu i k jednomu člověku, pouze dovnitř (ne kotec, bouda, apod). Smečka není podmínkou.

Jsem kastrovaný, čipovaný, očkovaný, zoubky vyčistěné. Srdíčko i krevní testy mám v pořádku.

Volejte na 776 666 258, dočasná péče u města Sadská. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek.